Silesion.PL

serwis informacyjny

Prime Show MMA – nowa organizacja z walkami freak fight

Prime MMA PL

Powstała nowa freak fightowa organizacja pod nazwą Prime Show MMA w której zobaczymy między innymi pojedynki z udziałem Jasia Kapeli, Ziemowita Kossakowskiego, Jakuba “HeCmAn” Rygiela, Sebastiana ”Ztrolowany” Nowaka, Dawida “Ambro” Ambroziaka czy Adriana Ciosa. Sprawdź kartę walk Prime: Zadyma.

Pierwszym oficjalnie zapowiedzianym pojedynkiem a jednocześnie main eventem na gali Prime Show MMA, będzie walka Lord Kruszwil vs Kamerzysta

Czym są Freak Fighty?

Termin Freak MMA w wolnym tłumaczeniu oznacza szalone walki. Obecnie jest o nich bardzo głośno w Polsce za sprawą pojedynków celebrytów na takich galach jak KSW, czy FEN. Na naszym podwórku powstała nawet oddzielna organizacja, która organizuje tylko walki cele brytów i znanych internetowych osobistości- FAME MMA. Jednak Freak fighty cieszą się nie mniejszą popularnością również za oceanem oraz w Azji. W gruncie rzeczy, właściwie każdy z największych światowych organizacji zorganizowała do tej pory przynajmniej kilka takich pojedynków na swoich galach.

Dlaczego Freak Fighty są popularne?

Dlaczego profesjonalne organizacje są chętne do zatrudniania i organizowania walk pomiędzy amatorami lub półamatorami? Cóż, odpowiedzią na takie pytanie są oczywiście pieniądze. Celebryci, internetowe gwiazdy, muzycy, oraz generalnie ludzie, którzy znajdują się w centrum zainteresowania publicznego, są niemalże gwarancją zapewnienia dużego zainteresowania gal na której wystąpią. Pomimo tego, że ich poziom w dużym stopniu odbiega od tego, co reprezentują największe gwiazdy organizacji, dużo większa liczba osób wybierze się na hale żeby oglądnąć walki, lub zakupi PPV po to żeby oglądać swojego idola, lub ulubionego muzyka.

Co wiadomo o Prime Show MMA?

Siedzibą organizacji Prime Show MMA jest Wrocław, natomiast właścicielami są Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba czyli osoby związane z organizacja FEN.

PRIME MMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer KRS: 0000929710
Numer REGON: 520299901
Numer NIP: 8943175734

Adres: JERZEGO BAJANA 24B / 3
54-129 WROCŁAW

Prezes: BEZRĄK TOMASZ

Udziałowcy:

BIRKA KAMIL MARCIN (70 udzialów)
SZUBA BARTOSZ (30 udzialów)

Karta walk Prime MMA: Zadyma

 • Marek “Lord Kruszwil” Kruszel vs Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak
 • Jaś Kapel vs Ziemowit Kossakowski
 • Mateusz Murański vs TBA
 • Paweł Tyburski vs TBA
 • Dawid “Ambro” Ambroziak vs Adrian Cios
 • Sebastian ”Ztrolowany” Nowak vs Jakub “HeCmAn” Rygiel
 • Adam Soroko vs Damian “Stifler” Zduńczyk
 • Julia “Queen of the Black” Pelc vs Karolina Dumała
 • Adrian “Meduza” Salamon vs Dawid Narożny
 • Jacek Murański vs Tomasz “Strachu” Oświeciński (niepotwierdzone)
REKLAMA
Kto walczy na gali Prime Show MMA?

Sprawdź kartę walk Prime: Zadyma. W organizowanej gali freak fightów Prime Show MMA zapowiedziano udział Jasia Kapeli, Ziemowita Kossakowskiego, Jakuba “HeCmAn” Rygiela, Sebastiana ”Ztrolowany” Nowaka, Dawida “Ambro” Ambroziaka czy Adriana Ciosa w gali freak MMA.

Karta walk Prime Show MMA: Zadyma

 • Marek “Lord Kruszwil” Kruszel vs Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak
 • Kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA?

  Pierwszą freak fightową gale Prime MMA zapowiedziano na 2022 rok.

  Kim są organizatorzy i włąściciele organizacji Prime Show MMA?

  Właścicielami a zarazem organizatorami gal spod znaku Prime MMA PL są Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba czyli osoby związane z organizacja FEN.

  Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

  Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024