Silesion.PL

serwis informacyjny

Prezent na 30 urodziny

Prezent na 30 urodziny

Prezent na 30 urodziny

Wyjątkowy prezent na 30 urodziny ucieszy każdego solenizanta. Zastanów się nad oryginalnym prezentem, który będzie wspominany jeszcze przez długie lata. Nie masz pomysłu? My Ci pomożemy!

Oryginalny prezent urodzinowy

Urodziny świętujemy raz w roku. Jest to więc wyjątkowy czas, który warto odpowiednio uczcić. Na szczególne prezenty zasługują przede wszystkim okrągłe urodziny.

Dużo łatwiej kupić jest prezent osobie bliskiej. Jeśli znasz zainteresowania solenizanta, możesz dopasować niespodziankę do jej/jego charakteru i stylu bycia. Co zrobić jednak, gdy musisz kupić prezent znajomym? Warto porozmawiać z ich rodziną lub przyjaciółmi. Dobrym pomysłem jest złożenie się na wspólny prezent, dzięki czemu możecie kupić coś bardziej wartościowego.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent na 30 urodziny, polecamy Katalog Marzeń, w którym na pewno coś znajdziesz!

Najlepszy prezent

Szukasz prezentu? W Katalogu Marzeń znajdziesz pełno pomysłów na idealny prezent. Jeśli myślisz o czymś ekstremalnym, może dobrym pomysłem będzie skok ze spadochronem lub akrobatyczny lot motoparalotnią. Takie przeżycie na pewno zostanie we wspomnieniach na długi okres życia. Niezapomniane prezenty sprawią, że 30 urodziny będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Prezent na 30 urodziny może mieć również charakter kursu. W ofercie znajdziesz m.in. kurs baristy, warzenia piwa lub tańca towarzyskiego. Jest to świetny pomysł, kiedy chcesz żeby prezent był praktyczny i przydatny. Solenizant na pewno ucieszy się z takiego pomysłu.

Dla kobiety świetnym pomysłem mogą okazać się warsztaty tworzenia własnej szminki lub masaż relaksacyjny. Natomiast dla każdego mężczyzny, który należy do fanów motoryzacji, doskonałym prezentem będzie jazda samochodem sportowym po torze wyścigowym.

Pamiętaj, że wiele zależy od zainteresowań solenizanta i jego stylu życia. Zastanów się więc, czy jest to osoba praktyczna, lubiące ekstremalne przygody i niesamowite doznania, czy może woli spędzić urodziny w domowym zaciszu w towarzystwie najbliższych przyjaciół i dostać jakiś prezent fizyczny.

Spersonalizowany prezent

Czasem warto wybrać prezent na trzydzieste urodziny, który będzie spersonalizowany. Możesz na przykład zamówić autorski film urodzinowy.

Prawdziwym strzałem w dziesiątkę będzie ekskluzywny prezent dla kobiety jakim jest grawerowana biżuteria. Wybierz odpowiednią bransoletkę lub łańcuszek, a następnie na wisiorku zamów wyjątkowy grawer. Może to być data 30 urodzin lub jakiś wyraz, czy znak, który kojarzy Ci się z tą osobą.

Grawer może znaleźć się również na innych przedmiotach. Może być na przykład na szkle lub lustrze.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024