Silesion.PL

serwis informacyjny

Prestiżowe nagrody branży bukmacherskiej 2022 rozdane – Superbet największym wygranym

Prestizowe nagrody branzy bukmacherskiej rozdane – Superbet najwiekszym wygranym

Prestizowe nagrody branzy bukmacherskiej rozdane – Superbet najwiekszym wygranym

Za nami piąta edycja gali, na której rozdano Nagrody Bukmacherskie za rok 2022 będące podsumowania dokonań branży w minionych 12 miesiącach. Tym razem show skradł bukmacher Superbet, nagrodzony w aż pięciu kategoriach, czym potwierdził wysoką pozycję na polskim rynku.

Bukmacher Roku, Najlepszy Marketing, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Customer Service i Nagroda Użytkowników – w tych kategoriach Superbet nie miał sobie równych, a wisienką na torcie jest nagroda w ostatniej, w której zgarnął 46% głosów. To dowód, że strategia przyjęta przez bukmachera jest skuteczna i przynosi spodziewane efekty.

Potwierdzeniem tej tezy są nie tylko wyróżnienia, ale przede wszystkim liczby. Na polskim rynku zakładów wzajemnych Superbet nie ma konkurencji, biorąc pod uwagę dynamikę wzrostu. W dwa lata zwielokrotnił swój udział w rynku z 1% w 2020 roku do 11% w czwartym kwartale roku 2022. Obrót z 20 mln euro na koniec 2021 r. urósł do 260 mln euro na zamknięcie 2022 r.

Superbet nagrodzony w aż 5. kategoriach branży bukmacherskiej

„Rośniemy szybciej niż rynek i konkurencja. Dynamika naszego wzrostu nas cieszy, ale nie spoczywamy laurach. Stale rozwijamy produkt i budujemy rozpoznawalność marki. Nagrody, które otrzymujemy to dowód, że zmierzamy we właściwym kierunku. Cieszy, że nasza praca spotyka się z uznaniem, ale idziemy po więcej” – zaznacza Adam Lamentowicz, CEO Superbet Polska.

Marka znajduje zresztą uznanie nie tylko w Polsce. W prestiżowym międzynarodowym rankingu EGR Group, Superbet znalazł się na 11. miejscu, wyprzedzając STS i Fortunę oraz będąc najwyżej notowanym legalnie działającym w Polsce bukmacherem.

„Rok 2023 to rok skalowania biznesu, dalszych inwestycji i wzrostów dla marki Superbet w Polsce – nie patrzymy na polski rynek krótkoterminowo – dla Grupy Superbet jest to bardzo ważna, długoterminowa inwestycja. Chcemy również aktywnie uczestniczyć w pracach nad ograniczeniem szarej strefy, w odpowiedzi na alarmujące dane zawarte w ostatnim raporcie EY, United Nations Global Compact jak i w danych Najwyższej Izby Kontroli” – dodaje Adam Lamentowicz.

Suerbet z nagrodami branży bukmacherskiej 2022

Inauguracja współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim, organizacja Superbet Rapid & Blitz – największego turnieju szachowego w Polsce, na którym gościł sam Garri Kasparow, współpraca z kierowcą rajdowym Wojciechem Chuchałą i Mistrzostwa Świata w Katarze, gdzie Superbet był obecny za sprawą ambasadora Sławomira Peszki, doskonale sprawującego się w roli reportera, to wydarzenia z minionego roku, podczas których o Superbecie było naprawdę głośno. Bukmacher już dzisiaj zapowiada, że w roku 2023 – cytując klasyka – będzie się działo.

Przed branżą bukmacherską ważne miesiące, podczas których będzie toczyła się debata nad zmianami legislacyjnymi zmierzającymi do ograniczenia szarej strefy i obecności na polskim rynku nielegalnych operatorów. Głos przedstawicieli Superbetu jest ważnym głosem w tej dyskusji, a nierzadko jej inicjatorem.

Superbet nagrodzony w aż pięciu kategoriach

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

O Superbet:

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 przez United Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author