Silesion.PL

serwis informacyjny

Premiera książki „Wszystkie odcienie złota” Małgorzaty Glinki

Wkrotce premiera biografii Malgorzaty Glinki – bedzie jak szczere zloto okladka

Wkrotce premiera biografii Malgorzaty Glinki – bedzie jak szczere zloto okladka

Specjalna konferencja prasowa poprzedziła premierę książki „Małgorzata Glinka – Wszystkie odcienie złota. Wybitna siatkarka, dwukrotna mistrzyni Europy otworzyła się przed czytelnikami, a jak sama mówi, książka jest dla niej podziękowaniem dla wszystkich, którzy kibicowali polskim siatkarkom. – To dla mnie jak pożegnalny mecz, którego nigdy nie miałam – mówi siatkarka, która trzyma kciuki za naszych mistrzów świata. – Jutro z USA będzie ciężki bój, ale wygramy 3:2 – przewiduje Glinka.

 Legendarna polska siatkarka połączyła siły z Kamilem Składowskim i jako pierwsza spośród „Złotek” trenera Andrzeja Niemczyka opowiada o kulisach zawodowej siatkówki na najwyższym światowym poziomie. Książka, która zdradza wiele prywatnych, osobistych historii ukaże się nakładem Wydawnictwa SQN. Książkę znajdziesz TUTAJ

Małgorzata Glinka przez lata stanowiła o sile reprezentacji. Jedna z najlepszych polskich siatkarek w historii postanowiła opowiedzieć o swojej karierze i życiu – w pozbawionej lukru autobiografii. Liderka Złotek i dwukrotna mistrzyni Europy otwiera się przed czytelnikami, jak nigdy dotąd!

– Nie chodzi tylko o to, że Maggie była świetną̨ siatkarką. Raczej o to, co dawała całej naszej społeczności. Była sercem drużyny. Czytając jej książkę sami się o tym przekonacie – mówi o swojej dawnej podopiecznej jeden z najlepszych trenerów na świecie, Giovanni Guidetti.

Jak wygląda siatkarska droga, która rozpoczyna się na Bemowie, a kończy zdobyciem mistrzostwa Europy i triumfem w Lidze Mistrzyń? Czym kupił sobie polskie siatkarki Andrzej Niemczyk? W jaki sposób ten legendarny już trener przekonał swoje zawodniczki, że mogą sięgnąć po najwyższe laury? I co sprawiło, że drużyna Złotek się rozpadła? Kto miałby wiedzieć to lepiej niż Małgorzata Glinka?

Legendarna siatkarka mówi o sportowych triumfach, chwilach szczęścia w życiu osobistym, momentach pełnych radości i satysfakcji, ale nie unika też najtrudniejszych tematów. Małgorzata Glinka opowiada o trudnym powrocie do sportu po narodzinach córki, zagadkowej śmierci koleżanki z drużyny, prześladującym ją stalkerze czy małżeństwie, które nie zawsze było usłane różami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author