Silesion.PL

serwis informacyjny

PPV na HIGH League 4 dostępne! Gala już 17 września

PPV na HIGH League 4 dostepne Gala juz 17 wrzesnia

PPV na HIGH League 4 dostepne Gala juz 17 wrzesnia

Ruszyła sprzedaż PPV na galę HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. To będzie najmocniej obsadzone wydarzenie historii ligi Malika Montany!

Bilety na galę HIGH League 4 rozchodzą się w świetnym tempie. Ostatnie wejściówki są jeszcze dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Wszystko wskazuje na to, że biletów niedługo może zabraknąć.

PPV można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). 

Na galę HIGH League 4 dostępne są również licencje grupowe – przeznaczone dla restauracji, barów i innych obiektów. Z pakietami dostępowymi można zapoznać się na stronie internetwej High League w zakładce: LICENCJA GRUPOWA.

MAŁE LOKALELOKALE ŚREDNIEJ
WIELKOŚCI
DUŻE LOKALE
Licencja grupowa dla lokali do 50 osóbLicencja grupowa dla lokali do 100 osóbLicencja grupowa dla lokali powyżej 100 osób
599zł netto*899zł netto*1399zł netto*
PAY PER VIEW PremiumPAY PER VIEW PremiumPAY PER VIEW Premium
Lokale do 50 osóbLokale do 100 osóbLokale powyżej 100 osób
Dostęp na DESKTOPDostęp na DESKTOPDostęp na DESKTOP
Dostęp na APLIKACJI MOBILNEJDostęp na APLIKACJI MOBILNEJDostęp na APLIKACJI MOBILNEJ
Dostęp do HEJT ROOMDostęp do HEJT ROOMDostęp do HEJT ROOM
Możliwość transmisji przez
AirPlay i ChromeCast
Możliwość transmisji przez
AirPlay i ChromeCast
Możliwość transmisji przez
AirPlay i ChromeCast
Transmisja na 1 urządzeniuTransmisja do 2 urządzeńTransmisja do 5 urządzeń

W głównym pojedynku, o pas wagi muszej kategorii kobiet, zmierzą się najsłynniejsze polskie influencerki – Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. To uczestniczki największych internetowych projektów i prawdziwe gwiazdy social mediów. W klatce skonfrontują się już po raz drugi. Rewanżowy pojedynek będzie miał status mistrzowski!  

Podczas HIGH League 4 w Arenie Gliwice po raz pierwszy we freak-fightach zaprezentuje się Artur Szpilka. “Szpila”, który jest jednym z najpopularniejszych polskich wojowników i najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej, stanie przed ogromnym wyzwaniem w MMA! Jego rywalem będzie nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki.  

Tytułu niskorosłych bronił będzie członek słynnej Ekipy, Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Jego rywalem został mistrz świata w K-1, Salim Chiboub. W klatce gorący konflikt wyjaśnią najwięksi freak-fightowi zadymiarze, Amadeusz “Ferrari” Roślik i Paweł “Scarface” Bomba. 

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką. 

To jednak nie wszystko, co czeka kibiców w Arenie Gliwice. Gala HIGH League 4 to przede wszystkim wielkie show! Tego nie można przegapić.

Karta walk High League 4:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024