Silesion.PL

serwis informacyjny

Powtórki Goli – nowość w aplikacji Superbet

Powtorki Goli nowosc w aplikacji Superbet

Powtorki Goli nowosc w aplikacji Superbet

Pewnie znasz to uczucie, kiedy akcja na boisku nabiera tempa, ale nagle dzwoni ważny telefon i gdy wracasz do oglądania, widzisz, że wynik już się zmienił. Dlatego Superbet wprowadził nową funkcję do swojej aplikacji, umożliwiającą oglądanie topowych lig z dodatkową opcją Powtórek Goli! Teraz można śledzić najlepsze mecze bez obaw, że przegapimy jakąkolwiek bramkę. Bez względu na to, czy to decydujący gol w ostatniej minucie, czy wspaniałe uderzenie z daleka, nowy dodatek pozwoli przeżyć każdą niesamowitą bramkę jeszcze raz.

Ale to nie wszystko – Superbet pragnie upewnić się, że nie przegapisz niczego wyjątkowego. Dlatego za każdym razem, gdy w meczu zostanie strzelona bramka, otrzymasz powiadomienie, a Ty będziesz mógł natychmiast obejrzeć powtórkę.

Nie zwlekaj już dłużej, wypróbuj nowy dodatek w aplikacji Superbet i poczuj na własnej skórze magię powtórek goli. Niezależnie od tego, czy jest to mecz z Twojej ulubionej ligi czy wielkie wydarzenie sportowe, teraz możesz cieszyć się pełnymi emocji momentami i odkrywać ponownie najpiękniejsze bramki.

Jak uzyskać dostęp do powtórek goli?

  1. Aby obejrzeć powtórki goli, wystarczy wybrać mecz na żywo w aplikacji SUPERBET z określonych rozgrywek i przejść do zakładki „Stats”. Następnie kliknij na dostępną powtórkę i obejrzyj bramkę w najlepszej jakości.
  2. Aby otrzymywać powiadomienia dotyczące powtórek włącz opcję Powtórki goli w ustawieniach powiadomień i zaobserwuj wybrany mecz na żywo poprzez kliknięcie dzwonka obok spotkania lub zawarcie zakładu. Powiadomienia możesz także otrzymywać poprzez dodanie klubu do ulubionych.

W jakich rozgrywkach dostępne są powtórki goli?

Powtórki goli dostępne są w następujących rozgrywkach:

  • Hiszpania – LaLiga / LaLiga 2
  • Włochy – Serie A / Serie B / Puchar Włoch
  • Francja – Ligue 1
  • Niemcy – Puchar Niemiec
  • Portugalia – Primeira Liga / Puchar Portugalii
  • Brazylia – Serie A
  • Copa Libertadores

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024