Silesion.PL

serwis informacyjny

Powrót Ekstraklasy: dołącz do Superbet i odbierz Ekstra Kasę do 150 PLN

Załóż konto w SUPERBET poprzez TEN specjalny link pomiędzy 29.01. a 31.01.2021, złóż pierwszy depozyt o wartości min. 50 zł, obstaw mecze wracającej po zimowej przerwie Ekstraklasy i odbierz dodatkowy bonus 100% do 150 zł. Masz już swoje typy? Sprawdź naszą ofertę i obstawiaj!

*Oferta dostępna tylko dla nowych użytkowników rejestrujących konto poprzez polecenie z wybranych serwisów partnerskich – specjalny link.

W skrócie: wraz z bonusem powitalnym, każdy z nowych graczy, który zarejestruje się pomiedzy 29.01 a 31.01 dostanie dodatkowy bonus:

  1. jeżeli ktos wpłaci min. 50 zł i zagra 50 zł na Ekstraklase (środki z depozytu) to otrzyma, oprócz oferty powitalnej, bonus w wysokości 50 PLN,
  2. jeżeli ktos wpłaci min. 100 zł i zagra za 100 zł na Ekstraklase (środki z depozytu) to otrzyma, oprócz oferty powitalnej, bonus w wysokości 100 PLN.
  3. jeżeli ktos wpłaci min. 150 zł i zagra za 100 zł na Ekstraklase (środki z depozytu) to otrzyma, oprócz oferty powitalnej, bonus w wysokości 150 PLN.

Specjalna oferta:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbet z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zespół ambasadorów zakładów bukmacherskich Superbet wzmocnili dziś kolejni po m.in. Jerzym Dudku reprezentanci. Marka nawiązała współpracę z polskim mistrzem federacji UFC, charyzmatycznym piłkarzem oraz przedstawicielką mediów sportowych. Rozszerza także współpracę z dziennikarką Izabelą Koprowiak oraz youtuberem Konradem Szymańskim. Hity transferowe mają być mocnym uderzeniem na początek prawdziwej ekspansji firmy na polskim rynku.

Sławomir Peszko zawsze wyróżniał się na boisku szybkością i nieustępliwością, a poza nim jest dobrym duchem zespołu, który dba o tak ważną w sportach drużynowych atmosferę.  O dobre wrażenia z gry na platformie Superbetu jest natomiast wyjątkowo łatwo dzięki SuperSpin, czyli codziennej dawce nagród – niespodzianek dla graczy, także SuperGame – gdzie za darmo można grać co tydzień w prosty sposób  
o okazałe pule nagród.

“Superbet przekonał mnie do siebie wizją i realnym traktowaniem zakładów bukmacherskich jako dobrej zabawy.  Ja zawsze starałem się czerpać radość z gry w piłkę. Tak jest do tej pory i uważam, że podobnych emocji ma dostarczać ludziom rozrywka u bukmachera. Gdy gracie, to grajcie dla pozytywnych wrażeń.” – komentuje Peszko.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024