Silesion.PL

serwis informacyjny

Ponad 100 000 zł od Fortuny, zawodników i KSW dla Poli Omielańczuk!

Ponad 100 000 zł od Fortuny, zawodników i KSW dla Poli Omielańczuk

Historyczna gala XTB KSW Koloseum II napisała wiele spektakularnych w skali światowego MMA historii. Nokaut z dosiadu Krzysztofa Głowackiego, niesamowity obrót spraw w walce Michała Materli, szybkie skończenie Arkadiusza Wrzoska, TKO w wykonaniu Pawła Pawlaka na chwilę przed końcem walki, bokserski pokaz Artura Szpilki i na koniec niesamowita kombinacja kopnięć w wykonaniu legendarnego Mameda Khalidova.

Dzięki tym rozstrzygnięciom udało się zebrać aż 90 000 złotych w ramach akcji #FortunaDlaPoli, natomiast Fortuna postanowiła zaokrąglić tę kwotę i przekazać 100 000 złotych na pomoc w rehabilitacji Poli Omielańczuk, córki zawodnika KSW Daniela Omielańczuka.

Fighterzy KSW, mimo ogromnej presji jaka towarzyszyła im w związku z tak ogromnym wydarzeniem, zdecydowanie stanęli na wysokości zadania. Sześć walk zakończonych przed czasem, w tym aż trzy w pierwszej rundzie złożyło się na naprawdę znakomity wynik akcji „Fortuna dla Poli”. Cieszę się z tak pozytywnego odbioru naszej inicjatywy w środowisku MMA i mam nadzieje, że zebrana kwota znacząco pomoże w rehabilitacji małej wojowniczki – powiedział Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

Gala na Stadionie Narodowym już od momentu jej ogłoszenia wywoływała u mnie bardzo wiele emocji. Jak tylko okazało się, że w wyniku zakończonych przed czasem walk Fortuna pomoże w rehabilitacji Polci poczuliśmy wraz z całą rodziną ogromną wdzięczność i jeszcze bardziej nie mogliśmy doczekać się 3 czerwca. Z zapartym tchem oglądaliśmy każdy pojedynek, a zawodnicy, moi koledzy z sal treningowych pokazali co w ich mocy, dzięki czemu udało się zebrać tak imponującą kwotę. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w tę inicjatywę – dodał Daniel Omielańczuk, ojciec Poli Omielańczuk.

Akcja #FortunaDlaPoli to kolejna cegiełka stanowiąca element pięknego wydarzenia, które zbudowało KSW, zawodnicy oraz fani. Cieszymy się, że mogliśmy przy okazji tej historycznej gali dodać coś od siebie, co pozostawi jeszcze lepsze wrażenie po sobotnim spektaklu. Dodatkowo, wszyscy zawodnicy, którzy otrzymali bonusy po gali XTB KSW Colosseum 2 zdecydowali się przekazać je na rzecz akcji, a KSW ze swojej strony podwoiło tę sumę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024