Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska wygra w Jerozolimie? Kursy bukmachera

Mecz Izrael – Polska w eliminacjach Euro 2020 nie ma wielkiego znaczenia dla obu drużyn. Polacy już wywalczyli awans i mogą skupić się na przygotowaniach do finałowego turnieju. Z kolei gospodarze mają już małe szanse na wyjście z grupy. Kto będzie faworytem sobotniego spotkania? Czy Robert Lewandowski strzeli kolejnego gola? Zapraszamy na analizę kursów legalnego bukmachera TOTALbet.

Przed meczem sporo uwagi poświęca się kwestiom bezpieczeństwa. Na terytorium Izraela spadają rakiety, wystrzeliwane z Palestyny. Na szczęście UEFA i władze Izraela gwarantują Polakom bezpieczeństwo. W jakim stopniu konflikt odbije się na psychice piłkarzy? To pytanie pozostaje otwarte.

Biorąc pod uwagę tylko kwestie sportowe, biało-czerwoni są nieznacznym faworytem starcia z Izraelem. Kurs na naszą wygraną wynosi w TOTALbet 2.60. Zwycięstwo Izraela obstawimy z mnożnikiem stawki 2.70, a remis 3.15. W pierwszym spotkaniu w Warszawie wygraliśmy 4:0.

Ciekawy może być zakład na liczbę goli, bo zmierzą się drużyny, w których meczach pada najwięcej bramek (Izrael – średnia 3,8) i najmniej (Polska – średnia 1,9). Kurs na to, że padnie mniej niż 2,5 bramki wynosi 2.05, a więcej niż 2,5 1.72.

Robert Lewandowski ma niesamowitą serię strzelecką w barwach Bayernu Monachium. W meczach klubowych kurs na to, że trafi do bramki, wynosi zaledwie 1.30. Dużo bardziej opłacalny jest zakład, że strzeli gola w barwach Polski. TOTALbet wyznaczył na to kurs w wysokości 2.17.

Mecz Polaków dopiero w sobotę, ale spotkania eliminacyjne toczą się także w czwartek i piątek. Największym zainteresowaniem klientów TOTALbet cieszą się zakłady na wyraźnych faworytów: Serbię w spotkaniu z Luksemburgiem (kurs 1.17), Albanię z Andorą (1.23) czy Szwajcarię z Gruzją (1.15).

Wszystkie mecze el. Euro 2020 można obstawiać na TOTALbet

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author