Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska Spółka Gazownictwa sponsorem głównym Stowarzyszenia MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę. Umowę w siedzibie PSG podpisali prezesi Robert Więckowski i Martin Lewandowski.

Wraz z podpisaniem umowy Polska Spółka Gazownictwa została sponsorem głównym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również reprezentacji Polski. Logo firmy będzie widoczne podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych.

– Jako największa spółka dystrybucyjna gazu w Polsce chcemy nie tylko wspierać jedną z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu na świecie, ale głównie zależy nam na promocji rywalizacji w duchu fair-play wśród najmłodszego pokolenia. Polska Spółka Gazownictwa to firma, w której kładziemy duży nacisk na przestrzeganie kodeksu etyki. Te same wartości reprezentuje Stowarzyszenie MMA Polska. Chcemy od dziś wspólnie promować je wśród młodzieży – powiedział prezes Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski podczas podpisania umowy. 

– Jest to historyczny i przełomowy moment nie tylko dla Stowarzyszenia, ale także dla całego środowiska MMA w kraju – mówi Martin Lewandowski, prezes Stowarzyszenia MMA Polska. – Wierzę, że dzięki tej współpracy amatorskie MMA wejdzie na jeszcze wyższy poziom rozwoju i profesjonalizacji. Natomiast zawodnicy będą mieli możliwość jeszcze lepszego budowania i weryfikowania swoich umiejętności zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Najbliższe zawody organizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska w ramach współpracy z PSG odbędą się już 8 października. W 5. Mistrzostwach MMA, które odbędą się w Gliwicach, weźmie udział rekordowa liczba ponad 400 zawodników z całej Polski.

PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 160-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów.

Stowarzyszenie MMA Polska jest organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Stowarzyszenie łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x