Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska Spółka Gazownictwa sponsorem głównym Stowarzyszenia MMA Polska

Polska Spolka Gazownictwa sponsorem glownym Stowarzyszenia MMA Polska

Polska Spolka Gazownictwa sponsorem glownym Stowarzyszenia MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę. Umowę w siedzibie PSG podpisali prezesi Robert Więckowski i Martin Lewandowski.

Wraz z podpisaniem umowy Polska Spółka Gazownictwa została sponsorem głównym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również reprezentacji Polski. Logo firmy będzie widoczne podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych.

– Jako największa spółka dystrybucyjna gazu w Polsce chcemy nie tylko wspierać jedną z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu na świecie, ale głównie zależy nam na promocji rywalizacji w duchu fair-play wśród najmłodszego pokolenia. Polska Spółka Gazownictwa to firma, w której kładziemy duży nacisk na przestrzeganie kodeksu etyki. Te same wartości reprezentuje Stowarzyszenie MMA Polska. Chcemy od dziś wspólnie promować je wśród młodzieży – powiedział prezes Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski podczas podpisania umowy. 

– Jest to historyczny i przełomowy moment nie tylko dla Stowarzyszenia, ale także dla całego środowiska MMA w kraju – mówi Martin Lewandowski, prezes Stowarzyszenia MMA Polska. – Wierzę, że dzięki tej współpracy amatorskie MMA wejdzie na jeszcze wyższy poziom rozwoju i profesjonalizacji. Natomiast zawodnicy będą mieli możliwość jeszcze lepszego budowania i weryfikowania swoich umiejętności zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Najbliższe zawody organizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska w ramach współpracy z PSG odbędą się już 8 października. W 5. Mistrzostwach MMA, które odbędą się w Gliwicach, weźmie udział rekordowa liczba ponad 400 zawodników z całej Polski.

PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 160-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów.

Stowarzyszenie MMA Polska jest organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Stowarzyszenie łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024