Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska ogra Meksyk i Arabię Saudyjską. Polacy wierzą w reprezentację, analitycy zdradzają zaskakujące dane

Go Super bet Mundial 2022

Go Super bet Mundial 2022

Gdyby oceniać szanse polskiej reprezentacji na podstawie zakładów bukmacherskich, moglibyśmy być spokojni o rezultat meczów z Meksykiem i Arabią Saudyjską. Analitycy firmy Superbet ujawnili, jak typują Polacy. Niektóre typy mogą zaskakiwać.

Już za kilka godzin zabrzmi dla nas pierwszy gwizdek i rozpoczniemy być może kluczowy w kontekście naszych losów na mistrzostwach bój z Meksykiem. Jeśli spojrzymy na kursy bukmacherskie, faworytem są nasi rywale. Okazuje się jednak, że w narodzie panuje tradycyjnie daleko posunięty optymizm.

Trzy punkty w kieszeni?

65% graczy wskazuje na zwycięstwo Polaków, a ledwie co czwarty typujący przewiduje naszą porażkę. Dodatkowo aż 99% typujących, czy pokonamy meksykańskiego bramkarza, twierdzi, że tak, a najczęściej typowanym wynikiem jest 2:1 dla biało-czerwonych.

Jeszcze korzystniej przedstawia się statystyka dotycząca spotkania z Arabią Saudyjską. W tym przypadku wątpliwości są jeszcze mniejsze, a nasz triumf obstawia ponad 90% fanów, zaś porażkę przewiduje 6%. Miejmy nadzieje, że dzisiejszy mecz nie ostudzi nastrojów.

Wychodzimy z grupy i walczymy o tytuł?

Gracze wydają się spokojni o to, że nie zakończymy mistrzowskiej przygody na fazie grupowej. Gdyby przeanalizować zakłady na wyjście z grupy C, okaże się, że aż 67% kuponów to kupony na awans Polski. Ciekawie robi się, gdy rzucimy okiem na przewidywania dotyczące triumfatora turnieju. 20% graczy twierdzi, że puchar padnie łupem Argentyńczyków, 14% wyżej ocenia szanse Brazylii, a 11% Anglii. Natomiast aż 10% wniesionych zakładów dotyczy… podopiecznych Czesława Michniewicza.

Leo królem, kontuzja Benzemy bez wpływu na wynik Francji?

Najlepszym strzelcem turnieju zostanie Leo Messi. Tak przynajmniej wskazuje 23% typujących. Nieco niżej oceniają oni szanse Neymara – 16% i Kyliana Mbappe – 12%. Na Roberta Lewandowskiego stawia ledwie 6% graczy. Co ciekawe, gracze nie zareagowali wyraźnie na brak Karima Benzemy, a przynajmniej nie wpłynęło to w żaden sposób na ocenę szans w meczu Francji z Australią. Spotkanie to jest piątym najczęściej obstawianym meczem od początku mistrzostw, a 99% typujących zwycięzcę wskazuje na Francję.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do do 3500 PLN

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024