Silesion.PL

serwis informacyjny

Półfinał Polskiej Hokej Ligi: W sobotę mistrz Polski sprawdzi formę Unii

Polfinal Polskiej Hokej Ligi W sobote mistrz Polski sprawdzi forme Unii

Polfinal Polskiej Hokej Ligi W sobote mistrz Polski sprawdzi forme Unii

W sobotę w pierwszym meczu półfinałowym Re-Plast Unia Oświęcim zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie. Mecz rozpocznie się o godz. 18 i będzie transmitowany na platformie www.polskihokej.tv.

Oświęcimianie awansowali do najlepszej czwórki, wygrywając w ćwierćfinałach play-off cztery z pięciu meczów z Ciarko STS Sanok. To były bardzo ciekawe i wyrównane spotkania. W zespole w ataku świetnie spisali się Teddy Da Costa i Victor Rollin Carlsson. Obaj strzelili po trzy gole i zaliczyli po trzy asysty.

Bardzo zacięta rywalizacja była w parze JKH GKS – KH Energa Toruń. O awansie mistrzów Polski przesądził dopiero mecz numer siedem. – Nie spodziewaliśmy się, że będzie to tak długo trwało – mówi Radosław Nalewajka, napastnik jastrzębskiej drużyny. – Ostatni mecz był bardzo emocjonujący, przegrywaliśmy, ale już po wyrównującym golu Mateusza Bryka, czułem, że będzie dobrze. Jakie atuty ma nasz najbliższy rywal? Unia Oświęcim ma mocny atak, gra szybko i kombinacyjnie, a my musimy przede wszystkim wystrzegać się kar – dodaje Nalewajka, który wierzy w to, że jego zespół obroni tytuł mistrzowski.

Mecze półfinałowe będą transmitowany na platformie www.polskihokej.tv

Półfinał PHL (do 4. zwycięstw)

Sobota, 19 marca

RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM – JKH GKS JASTRZĘBIE, godz. 18:00

Pozostałe spotkania

  • Mecz nr 2, 20 marca, Unia – JKH , godz. 18:00
  • Mecz nr 3, 23 marca, JKH – Unia, godz. 19:30
  • Mecz nr 4, 24 marca, JKH – Unia, godz. 18:00

Ewentualnie

  • Mecz nr 5, 27 marca, Unia – JKH
  • Mecz nr 6, 29 marca: JKH – Unia, godz. 18:00
  • Mecz nr 7, 31 marca: Unia – JKH

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author