Silesion.PL

serwis informacyjny

Pokémon GO i Amazon Prime Gaming łączą siły! Kody z prezentami dla subskrybentów

Pokemon GO i Amazon Prime Gaming lacza sily Kody z prezentami dla subskrybentow

Pokemon GO i Amazon Prime Gaming lacza sily Kody z prezentami dla subskrybentow

Ogłaszono nadchodzącą współpracę między Pokémon GO i Prime Gaming!

W ciągu kilku najbliższych miesięcy trenerzy, którzy są subskrybentami Amazon Prime, będą mogli odbierać co dwa tygodnie zestawy bonusowych przedmiotów zawierające Pokéballe, Max Revives i wiele więcej. Biorąc pod uwagę, że zbliżają sięmajowe Community Day i Pokémon GO Fest 2022, przedmioty te będą jak znalazł!

Nie musicie czekać na ich odebranie — pierwszy zestaw będzie dostępny już dzisiaj, 19 maja, od godziny 19:30 czasu lokalnego (10:30 PDT). Aby uzyskać więcej informacji lub odebrać zestaw, odwiedźcie stronę Prime Gaming Pokémon GO.

Podczas gry w Pokémon GO należy zwracać uwagę na swoje otoczenie i postępować zgodnie z wytycznymi lokalnych organów ds. zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Aby być na bieżąco, obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych, włączcie powiadomienia push i subskrybujcie nasz biuletyn e-mail.

Przeczytaj więcej o kodach promocyjnych i bonusach w Pokemon Go. Czy znasz przydatne kody i komendy w Pokemon Go?

źródło: https://pokemongolive.com/post/pokemon-go-prime-gaming-promotion-2022/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author