Silesion.PL

serwis informacyjny

Pokémon GO Fest 2021: Świętuj pięć lat Pokémon GO 17 i 18 lipca

Pokemon GO Fest 2021 17 i 18 lipca 2021

Pokemon GO Fest 2021 17 i 18 lipca 2021

Ciesz się specjalną historią badawczą o tematyce muzycznej, powrotem Global Challenge Arena i nie tylko – wszystko w specjalnej cenie!

P.okémon GO wystartowało prawie pięć lat temu, dając Trenerom możliwość spotkania Pokémonów w prawdziwym świecie. Możesz świętować pół dekady przygód Pokémon GO dzięki Pokémon GO Fest 2021, który odbędzie się 17 i 18 lipca codziennie od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego. Bilety są już dostępne w sklepie Pokémon GO, a dla uczczenia piątej rocznicy gry, bilety kosztują 23,99 PLN (4,99 USD) (lub równowartość ceny w Twojej lokalnej walucie, plus wszelkie obowiązujące podatki i opłaty)!

Na tegorocznym Pokémon GO Fest jest na co czekać. Każdy dzień będzie oferował wyjątkowe doświadczenie, z ekscytującymi funkcjami dla wszystkich trenerów i ekskluzywnymi korzyściami dla posiadaczy biletów. Oto tylko niektóre z najważniejszych wydarzeń, których możesz się spodziewać podczas każdego dnia Pokémon GO Fest 2021.

Sobota, 17 lipca, od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego

Z biletem będziesz mógł uzyskać dostęp do specjalnej historii badań Pokémon GO Fest 2021, począwszy od pierwszego dnia wydarzenia! W tej historii Special Research będziesz dyrektorem wydarzenia na festiwalu muzycznym. Będziesz mógł wybierać między Pokémonami, aby dołączyć do swojej grupy muzycznej i pomóc profesorowi Willow w zorganizowaniu najlepszego możliwego koncertu. Wybierz między Pikachu Rock Star i Pikachu Pop Star, aby dołączyć do ciebie w tej misji – w zależności od tego, który Pikachu wybierzesz, podczas wydarzenia zagra inny utwór stworzony przez producenta muzycznego Pokémon Junichi Masudę! Ponadto Pokémony związane z muzyką będą pojawiać się częściej na wolności w ciągu dnia.

Global Challenge Arena powraca, oferując posiadaczom biletów inne wspólne wyzwanie co godzinę. Jeśli ukończą wyzwanie, otrzymają specjalną premię na pozostałą część godziny.

Cztery siedliska tematyczne będą podlegały rotacji co godzinę: dżungla, pustynna góra, oceaniczna plaża i jaskinia. Podczas każdej godziny w habitacie określone Pokémony będą pojawiać się na wolności dla wszystkich trenerów. W przypadku posiadaczy biletów kadzidło przyciągnie inne polecane Pokémony, w zależności od tego, które siedlisko jest obecnie aktywne, a posiadacze biletów będą również mieli zwiększoną szansę na spotkanie przedstawionych Błyszczących Pokémonów (Shiny). Posiadacze biletów będą również mogli ukończyć cztery Wyzwania odbioru, z których każde odpowiada siedlisku.

Niedziela, 18 lipca, od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego

Drugi dzień Pokémon GO Fest 2021 to rajdy! W niedzielę, 18 lipca, wszyscy trenerzy będą mogli uczestniczyć w rajdach z ulubionymi Pokémonami. Posiadacze biletów zdobędą dodatkowe 10000 PD za ukończenie rajdów tego dnia, a także będą mogli zaopatrzyć się w karty rajdów w godzinach wydarzenia, w tym do 10 przepustek rajdu z obracających się dysków ze zdjęciami siłowni, do ośmiu przepustek zdalnych z Czasowe badania i pakiet trzech przepustek zdalnego rajdu bez żadnych kosztów w sklepie.

Ponadto wszystkie Pokémony prezentowane w sobotę pojawią się również w niedzielę, więc będzie to dla Ciebie dobra okazja, aby spotkać się z każdym, którego mogłeś przegapić pierwszego dnia wydarzenia!

Obydwa dni

Niektóre funkcje będą również dostępne w oba dni wydarzenia! Dla posiadaczy biletów Unown F i Unown G przyciągnie Incense. Szczęśliwi posiadacze biletów mogą nawet znaleźć Shiny Unown F lub Unown G! Dla wszystkich trenerów wszelkie moduły przynęt aktywowane w godzinach wydarzenia będą działać przez trzy godziny, a jaja umieszczone w inkubatorze w godzinach wydarzenia będą wymagały połowy zwykłej odległości wyklucia.

Na Pokémon GO Fest 2021 zaplanowano jeszcze więcej ekscytujących niespodzianek i nie będziesz chciał ich przegapić. Możesz kupić bilet na wydarzenie w sklepie Pokémon GO za 23,99 PLN (4,99 USD) (lub równoważny poziom cenowy w lokalnej walucie plus wszelkie obowiązujące podatki i opłaty). Pamiętaj, że PokéCoins nie mogą być użyte do zakupu biletu.

Przygotuj się na muzyczne lato – Pokémon GO Fest 2021 już w lipcu

Pokémon GO Fest 2021 Dzień 1: Catch!

W sobotę 17 lipca 2021 r. Od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego wszyscy Trenerzy będą mogli korzystać z poniższych funkcji, niezależnie od tego, czy posiadają bilet na wydarzenie.

 • Cogodzinne siedliska powracają W tym roku będą się prezentować cztery tematyczne godziny siedlisk – dżungla, pustynna góra, oceaniczna plaża i jaskinia – zmieniające się przez cały czas trwania wydarzenia. Podczas każdej godziny siedliskowej określone Pokémony będą pojawiać się częściej na wolności.
  • W środowisku Dżungli pojawią się Pokémony, takie jak Scyther, Aipom, Froakie i nie tylko.
  • Desert Mountain siedlisko znajdą Pokémon takich jak Skarmory, Shieldon, Hippopotas i więcej.
  • Ocean Beach siedlisko znajdą Pokémon takich jak Dratini, Swablu, Alomomola i więcej.
  • Cave siedlisko znajdą Pokémon takich jak Roggenrola, Galarian Stunfisk, Deino i więcej.
 • W rajdach w sobotę pojawią się Pokémony, takie jak Hitmontop, Cranidos i Deino, a także Galarian Ponyta i Galarian Zigzagoon w specjalnych kostiumach!
 • Pokémony związane z muzyką – takie jak Chimecho, Kricketot, Audino i specjalny kostium Pikachu – będą pojawiać się na wolności przez cały dzień.
 • Przygotuj się na Pokémon GO Fest dzięki bezpłatnej koszulce z awatarem.
 • Shiny Whismur, Chimecho, Audino i Tympole zadebiutują w Pokémon GO podczas wydarzenia. Jeśli masz szczęście, możesz go spotkać!

W sobotę, 17 lipca 2021 r., Od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego, posiadacze biletów Pokémon GO Fest 2021 będą mogli korzystać z następujących funkcji!

 • Pokémon GO Fest 2021 to festiwal muzyczny, a ty jesteś reżyserem programu! Pomóż profesorowi Willow i liderom zespołu zorganizować niesamowitą uroczystość koncertową, wybierając między określonymi Pokémonami, aby dołączyć do uroczystości. Ukończ to Specjalne badanie, aby otrzymać specjalne nagrody, w tym spotkanie z Mitycznym Pokémonem, przedmiot awatara w koszulce i ekskluzywną pozę awatara! Po ukończeniu badań specjalnych zrób zdjęcie z niespodzianką!
  • Pikachu Rock Star lub Pikachu Pop Star – Twój wybór określi muzykę, która będzie odtwarzana podczas wydarzenia. Junichi Masuda, producent muzyczny Pokémon, wyprodukował zupełnie nowe utwory specjalnie na Pokémon GO Fest 2021, w tym rockowo-toczący się utwór dla fanów Pikachu Rock Star, energetyzujący electro-popowy utwór dla Pikachu Pop Star stans i nie tylko!
  • Będziesz także mógł wypełnić resztę swojej grupy muzycznej! Czy wybierzesz Galarian Ponyta czy Galarian Zigzagoon? Gardevoir czy Flygon? Wszystkie te Pokémony będą ubrane, aby zaimponować w specjalnych kostiumach!
 • Global Challenge Arena powraca w tym roku. W sobotę posiadacze biletów będą pracować razem, aby co godzinę ukończyć wspólne wyzwanie. Jeśli ukończą wyzwanie na czas, otrzymają premię do końca godziny. Możesz sprawdzić widok dnia dzisiejszego, aby śledzić postępy na świecie!
 • Będziesz mógł ukończyć cztery wyzwania związane z kolekcją , każde z nich po godzinie habitatu.
 • Podczas każdej godziny w habitacie, kadzidło przyciąga określone Pokémony.
  • Jungle : Unown F, Unown G, Ludicolo, Chatot, Leafeon i Serperior.
  • Desert Mountain : Flareon, Unown F, Unown G, Tyranitar, Flygon i Throh.
  • Ocean Beach : Gyarados, Vaporeon, Azumarill, Unown F, Unown G i Sawk.
  • Jaskinia : Umbreon, Unown F, Unown G, Gardevoir, Absol i Galvantula.
 • W godzinach wydarzenia Pokémon pojawiający się na wolności i zwabiony Kadzidłem będzie miał zwiększoną szansę na bycie Błyszczącym! Łatwiej będzie odkryć Błyszczące Pokémony (na wolności i te przyciągane przez Kadzidło) w sobotę niż w niedzielę.
 • Shiny Unown F, Shiny Throh i Shiny Sawk zadebiutują w Pokémon GO podczas wydarzenia!

Pokémon GO Fest 2021 Dzień 2: Rajd!

W niedzielę, 18 lipca 2021 r., Od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego, wszyscy Trenerzy będą mogli skorzystać z poniższych atrakcji.

 • Niedzielna rozgrywka będzie koncentrować się na rajdach, a niektórzy z twoich ulubionych powrócą na tę epicką uroczystość! Więcej informacji wkrótce.
 • Tęsknisz za jakimkolwiek Pokémonem pierwszego dnia imprezy? Nie martw się! Wszystkie Pokémony pojawiające się częściej na wolności w sobotę będą pojawiać się ponownie w niedzielę w godzinach wydarzenia.

W niedzielę 18 lipca, od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego, posiadacze biletów będą mogli skorzystać z następujących atrakcji.

 • Zdobądź dodatkowe 10000 PD w nagrodach rajdowych, gdy ukończysz bitwę rajdową!
 • Zakręć dyskami ze zdjęciami Gym, aby zdobyć do 10 Raid Pass. Można ich używać do rajdów osobistych.
 • Ukończ badania czasowe, aby zdobyć do ośmiu przepustek Remote Raid Pass. Można ich użyć, aby dołączyć do rajdu z dowolnego miejsca.
 • Odbierz darmowy pakiet wydarzeń zawierający trzy Remote Raid Pass! Będzie ona dostępna w sklepie w niedzielę 18 lipca 2021 r. Od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego.
 • Wszystkie Pokémony przyciągane do Kadzidła od soboty będą przyciągane do Kadzidła w godzinach wydarzenia w niedzielę.

Obydwa dni

A to wszystko, co jest ekskluzywne na każdy dzień! Wszyscy trenerzy mogą spodziewać się, że oba dni wydarzenia będą zawierały następujące elementy.

 • Zdjęcia trenerów zostaną zaprezentowane w widoku dnia. Udostępnij swoje zdjęcia na # PokemonGOFest2021, aby mieć szansę na zobaczenie ich podczas wydarzenia.
 • Wszystkie moduły Lure aktywowane w godzinach wydarzenia będą działać przez trzy godziny
 • Podczas wydarzenia w aplikacji będzie odtwarzana specjalna muzyka stworzona przez producenta muzycznego Pokémon Junichi Masudę.
 • 1/2 odległości wyklucia, gdy jaja są umieszczane w inkubatorze w godzinach wydarzenia.
 • Pokémony wykluwające się z jaj o długości 7 km obejmują Igglybuff, Chingling, Audino i inne.
 • Ekskluzywne dla wydarzenia zadania badań terenowych, specjalne efekty wizualne na mapie i nie tylko!

Posiadacze biletów mogą spodziewać się, że w oba dni imprezy zostaną przedstawione następujące elementy.

 • Otwieraj prezenty lub kręć PokéStops, aby otrzymać specjalne naklejki na wydarzenia.
 • Zrób zdjęcia w oba dni imprezy, aby zaskoczyć!
 • Unown F i Unown G będą przyciągane do Incense podczas całego wydarzenia. Jeśli masz szczęście, możesz napotkać Błyszczącego!

I to nie wszystko!

 • Ponieważ Google Play jest oficjalnym sponsorem Pokémon GO Fest 2021 , trenerzy mogą spodziewać się zabawnych niespodzianek i wyjątkowych korzyści.
 • Mnożnik punktów Google Play! Od teraz do 30 maja członkowie Google Play będą otrzymywać 4 × punkty Google Play za wszystkie zakupy dokonane w Pokémon GO, w tym bilety. †† Od 12 do 18 lipca obowiązywać będzie również specjalna stawka zarabiania. Dołącz teraz, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!
 • Ponadto trenerzy korzystający z urządzeń z Androidem w sobotę 17 lipca będą mogli otrzymać ekskluzywny sponsorowany prezent, który pomoże im wzmocnić doświadczenie Pokémon GO Fest. Więcej szczegółów wkrótce.
 • Zestaw do drukowania w domu powraca w tym roku dla trenerów na całym świecie!
 • Trenerzy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie będą mogli kupić nową koszulkę Pokémon GO Fest na stronie PokemonCenter.com ! Więcej szczegółów wkrótce.
 • Koniecznie zajrzyj też do Niantic Shop, aby wyposażyć się w nowe przedmioty z limitowanej edycji na cały dzień pełen przygód i eksploracji. Dostępne tylko w przypadku wysyłki na adresy w USA.

Jak kupić bilet

Bilety są już dostępne w sklepie w aplikacji! W zeszłym roku bilety na Pokémon GO Fest kosztowały 14,99 USD, ale z okazji piątej rocznicy Pokémon GO tegoroczne bilety kosztują tylko 23,99 PLN (4,99 USD). †

 1. W sklepie dotknij obrazu Pokémon GO Fest 2021.
 2. Stuknij przycisk Kup .
 3. Następnie zobaczysz wyskakujące okienko z informacją, że otrzymałeś bilet na Pokémon GO Fest 2021.
 4. Po dotknięciu przycisku OK bilet będzie można znaleźć w koszyku na przedmioty.
 5. Kilka dni przed wydarzeniem otrzymasz medal. Gdy otworzysz aplikację w godzinach wydarzenia w sobotę lub niedzielę, otrzymasz dostęp do doświadczenia Pokémon GO Fest 2021, w tym do historii badań specjalnych!
 6. Po zdobyciu wątku dotyczącego badań specjalnych możesz go ukończyć w dowolnym momencie.

Nie możemy się doczekać, abyście wszyscy doświadczyli muzycznej przygody, którą mamy w zanadrzu. Chociaż jeszcze się nie spotkaliśmy w tym samym parku i pod tym samym niebem, mamy nadzieję, że tegoroczne doświadczenie sprawi, że granie w Twoich ulubionych miejscach będzie wyjątkowo wyjątkowe.

Podczas gry w Pokémon GO należy zwracać uwagę na swoje otoczenie i postępować zgodnie z wytycznymi lokalnych władz ds. Zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Pamiętaj, aby obserwować nas w mediach społecznościowych, wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień push i zasubskrybować nasze e-maile, aby być na bieżąco. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024