Silesion.PL

serwis informacyjny

Podwyższone kursy w Totolotku na poniedziałkowe i wtorkowe spotkania ME2020

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Poniedziałek zaczniemy od meczu outsidera z Macedonii Północnej i wyrastającej na jednego z faworytów Euro – Holandii. Pandev i spółka poszli “drogą Polaków”, czyli po meczu otwarcia i meczu o wszystko, przyszedł czas na mecz o honor. Na ich drodze staną podopieczni Franka de Boera, którzy mają już zapewniony awans do 1/8 finału i w związku z tym może dojść do klasycznego “przeglądu wojsk” w kadrze Oranje.

W związku z każdym z wspomnianych sześć meczów, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

  • Pn, 21.06.2021, godz. 18:00 1 Macedonia Północna VS. Holandia
  • Pn, 21.06.2021, godz.18:00 1 Ukraina VS. Austria
  • Pn, 21.06.2021, godz. 21:001 Finlandia VS. Belgia
  • Pn, 21.06.2021, godz. 21:001 Rosja VS. Dania
  • Wt, 22.0 6.2021, godz. 21:00 I Chorwacja VS. Szkocja
  • Wt, 22.0 6.2021, godz. 21:00 1 Czechy VS. Anglia

Drugi mecz grupy C to starcie o 2. miejsce w tabeli. Ukraińcy podejmą Austriaków. Obie drużyny zgodnie przegrały z Holandią oraz zgarnęły 3 punkty w rywalizacji z Macedonią Północną. Jednak to naszych sąsiadów ze wschodu, ze względu na lepszy bilans, premiuje wynik remisowy. Ciężko w tym przypadku wytypować jednoznacznego faworyta. Ostatnie mecze bezpośrednie to kolejno 2012 i 2011 rok. Wtedy to każda z drużyn wygrała po razie.

Mecze o 21 to ostatnie podrygi w grupie B. Pewna awansu Belgia zagra z Finlandią, która jeszcze ma nadzieje na promocję do fazy play-off. Nie ma co owijać w bawełnę. Czerwone Diabły są skazane na zwycięstwo, nawet jeśli w podstawowym składzie szansę dostaną zmiennicy. Bilans historyczny przemawia jednak na korzyść ekipy ze Skandynawii, która nie przegrała w tej rywalizacji od 1968 roku.

Natomiast pojedynek Rosji z Danią wydaje się urosnąć do miana rywalizacji nawet o drugie miejsce w grupie. Czerczesow ma zapewne świadomość, że do awansu Sbornej wystarczy zaledwie remis, oczywiście zakładając porażkę Finlandii z Belgią. Dużo trudniejsze zadanie mają podopieczni Kaspera Hjulmanda, którzy nie wygrali jeszcze żadnego spotkania. Aby utrzymać się w Euro 2020, muszą wygrać oraz liczyć na zwycięstwo Belgów z Finami do zera.

We wtorek poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w grupie D. Bardzo przeciętnie spisująca się reprezentacja Chorwacji powalczy ze Szkocją, która nie zdobyła nawet jeszcze bramki, ale pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w starciu z Anglią. Obie drużyny nie straciły jeszcze szans na awans, by jednak go uzyskać, potrzebne są trzy punkty. Czy aktualni wicemistrzowie świata wreszcie zagrają na miarę swoich możliwości?

Na Wembley zmierzą się dwaj grupowi rywale z eliminacji do Euro 2020. Anglicy, niesieni fanatycznym dopingiem swoich kibiców, podejmą imponujących do tej pory postawą, Czechów. W kwalifikacjach zespoły wykorzystywały przewagę własnego boiska. Na The Home of Football, padł wynik 5:0 dla gospodarzy, a hat trickiem wówczas popisał się Raheem Sterling. Z kolei w październiku ubiegłego roku, w Pradze, 2:1 wygrali Czesi. Czy i tym razem atut w postaci lepszej znajomości placu boju będzie decydujący?

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author