Silesion.PL

serwis informacyjny

Podwyższone kursy na El Clasico w Totolotku

Piłkarski weekend zdominuje przede wszystkim spotkanie w La Liga, bo czas na kolejną edycję El Clasico. Real z Barceloną grały do tej pory 278 razy we wszystkich rozgrywkach, Real wygrał 101 spotkań, Barcelona 115, a 62 z nich zakończyło się remisami.

Oczy całego świata pewnie jak zwykle zwrócone będą na Leo Messiego, dla którego to może być ostatni taki klasyk w karierze, jeśli Argentyńczyk latem postanowi zmienić pracodawcę. Do tej pory Messi zdobył 26 bramek i zaliczył 14 asyst przeciwko Realowi. Potrzebował do tego 44 występów.

W związku tym Totolotek przygotował dedykowane podwyższone kursy na to wyjątkowe wydarzenie ( w TYM miejscu). Wierzysz w grad goli i zwycięstwo Królewskich, którzy są na fali po wygranej w Lidze Mistrzów z Liverpoolem? A może stawiasz na kolejny kapitalny występ Messiego i festiwal strzelecki obu zespołów?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author