Silesion.PL

serwis informacyjny

Podwójna wygrana w Superbet za mecz Slavia – Legia

superbet czysty

superbet czysty

Załóż konto w Superbet klikając w ten specjalny link z kodem LEGBUK, wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN i wnieś swój pierwszy zakład singiel na mecz Slavia – Legia za minimum 50 PLN i minimalnym kursem 1.60. Jeżeli trafisz, otrzymasz wygraną z kupnu oraz bonus w postaci wygranego zakładu (szczegóły w regulaminie poniżej).

Pamiętaj! Na start w Superbet otrzymujesz bonus do 50 PLN, a jeżeli pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 500 PLN.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Warunki przyznania nagrody w promocji Podwójna wygrana:

 1. W celu otrzymania nagrody Podwójna wygrana gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet pomiędzy 16.08, a 19.08.2021 roku.
 2. Ponadto, gracz musi złożyć swój pierwszy zakład, po dokonaniu pierwszego depozytu, na mecz SLAVIA – LEGIA, rozgrywany 19.08.2021 roku. Promocyjny kupon musi być zawarty z oferty przedmeczowej.
 3. Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z regularnej oferty organizatora promocji, na w/w mecz. Maksymalna stawka promocyjnego kuponu to 500 PLN.
 4. Tylko kupony pojedyncze kwalifikują się do otrzymania bonusu. Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
 5. Kwota bonusu to równowartość wygranej netto dodana do konta gracza.
 6. Na przykład, jeśli gracza postawi 100 PLN z kursem 2.00, a jego kupon okaże się wygrany, to gracz bonus zostanie naliczony w następujący sposób: 88 PLN x 2.00 = 176, gdzie 88 PLN jest kwotą wygranej netto, a dodatkowe 88 PLN zostanie dodane jako bonus.
 7. Bonus zostanie aktywowany do 72 godzin od zakończenia promocji.
 8. Bonus może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 9. Gracz może skorzystać z tej oferty tylko raz.
 10. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady obrotu bonusem Podwójna wygrana:

 1. Gracz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach promocji Podwójna wygrana .
 2. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach oferty Podwójna wygrana nie zostaną aktywowane.
 3. Środki bonusowe otrzymane w promocji Podwójna wygrana zaliczają się do obrotu tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 4. Środki bonusowe nie wliczają się do obrotu, gdy zostaną wykorzystane na zakłady ze sportów wirtualnych, gier karcianych znajdujące się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 5. Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach promocji Podwójna wygrana będą aktywne przez okres 7 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie zrealizuje wymaganego obrotu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”.
 6. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu na osobę trzecią.
 7. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty bonusu. Np. aby zrobić wypłatę 50 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 50 PLN x 3 = 150 PLN.
 8. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:
  • Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8
  • Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.
 9. Jeśli Gracz zawrze kupon, który zostanie w pełni rozliczony po upływie czasu trwania promocji, środki automatycznie zostaną anulowane z salda bonusowego.
 10. Kupony anulowane, lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 11. Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.
 12. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 13. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 14. Jeżeli wysokość środków na saldzie bonusowym będzie mniejsza niż 2 PLN, automatycznie zostaną one przelane na saldo depozytowe.
 15. Tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.
 16. Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z salda depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu, którymi objęty jest bonus Podwójna wygrana .
 17. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 18. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 19. Jeżeli okres trwania Promocji Podwójna wygrana upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 21. Gracz może anulować Podwójna wygrana kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku, środki z salda bonusowego i wygrane z tym związane zostaną anulowane.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus oraz związane z nim wygrane.
 23. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej Podwójna wygrana tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.
 24. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024