Silesion.PL

serwis informacyjny

“PLE: Tribute to CS:GO” już 30 czerwca. Charytatywny turniej na pożegnanie CS:GO

Charytatywny turniej CS GO. Zbieramy na wsparcie psychologiczne dla graczy

Polska Liga Esportowa ma zaszczyt zaprosić na ostatni turniej CS:GO – “PLE:Tribute to CS:GO”. Już 30 czerwca czeka nas wyjątkowy, charytatywny turniej Polskiej Ligi Esportowej, podczas którego będziemy zbierać pieniądze na wsparcie psychologiczne dla graczy i młodzieży.

Wspomnień czar

Pora godnie pożegnać grę, która zmieniła życie wielu osób. Counter-Strike: Global Offensive to legendarny tytuł, który zasłużył na hołd. W tym celu 30 czerwca zorganizujemy turniej PLE: Tribute to CS:GO. W rozgrywkach wezmą udział cztery drużyny. Trzy z nich stworzą znani polscy gracze, streamerzy i reprezentanci branży. Czwartą drużynę wyłonimy w ramach otwartych kwalifikacji, które odbędą się 26 czerwca na platformie Faceit.

Cały turniej odbędzie się na starych mapach, które obecnie nie znajdują się w puli map turniejowych (de_cobblestone, de_mirage, de_dust2, de_train, de_cache). Przez całe wydarzenie przypomnimy sobie najlepsze momenty w historii polskiej sceny CS:GO oraz porozmawiamy ze świadkami tych wydarzeń w studiu offline.

Turniej w szczytnym celu

Najważniejszym aspektem turnieju będzie jednak cel charytatywny. Razem z Fundacją Sportu Pozytywnego, Gaming Bez Barier i Esport Pomaga będziemy zbierać pieniądze na wsparcie psychologiczne dla graczy i młodzieży. Każdy z graczy – nie tylko profesjonaliści – spotkali się kiedyś z hejtem w internecie, To jeden z palących problemów XXI wieku, dlatego chcielibyśmy zebrać pieniądze na odpowiednie wsparcie dla takich osób. Zachęcamy wszystkich do wpłacania pieniędzy na zbiórkę pod tym linkiem.

Premiera drużyny gwiazd

Podczas wydarzenia Tribute to CS:GO odsłonimy również karty związane z drużyną Monte Snack All-Star PLE. Przez 3 tygodnie społeczność mogła głosować na swoich ulubieńców w zestawieniu All-Star, a teraz przyszedł czas poznać nicki pięciu graczy, którzy 25 sierpnia wystąpią w showmeczu na plaży w Gdańsku.

Całe wydarzenie Tribute to CS:GO zaplanowane jest na 30 czerwca, a początek o godzinie 16:30. Transmisja na Twitch.tv/ple_gg. Patronami medialnymi wydarzenia są CD-Action oraz Epicplayz.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024