Silesion.PL

serwis informacyjny

Plan przygotowań piłkarzy Warty Poznań do nowego sezonu

Warta Poznan herb koszulka

Warta Poznan herb koszulka

Cztery sparingi, dwa krótkie obozy w Grodzisku Wlkp. i treningi na obiektach w Poznaniu – tak wygląda plan przygotowań Warty Poznań do sezonu 2021/22. Pierwszy trening już w poniedziałek, 14 lipca.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu i wywalczeniu świetnego 5. miejsca w tabeli PKO BP Ekstraklasy zawodnicy trenera Piotra Tworka udali się na urlopy. Pierwsze dwa tygodnie mieli wolne, a od 31 maja muszą już wykonywać ćwiczenia przygotowane przez Tomasza Olszewskiego, trenera przygotowania motorycznego Warty Poznań, i wysyłać raporty.

Na pierwszym treningu przed nowym sezonem „Zieloni” spotkają się w poniedziałek, 14 czerwca. Dzień później rozpoczną się testy motoryczne. W tym i następnym tygodniu zespół będzie trenował w Poznaniu, a 28 czerwca uda się na jeden z dwóch obozów w Grodzisku Wlkp. Pierwszy potrwa do 2 lipca, a drugi jest zaplanowany na 5-8 lipca. Po powrocie Warta znów będzie ćwiczyła na obiektach w Poznaniu – aż do startu rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, który jest przewidziany na przedostatni weekend lipca (24-25).

W ramach przygotowań do sezonu drużyna rozegra cztery spotkania kontrolne. Znani są już trzej rywale: to Pogoń Szczecin (2 lipca; mecz w Opalenicy), Górnik Zabrze (10 lipca na stadionie przy Drodze Dębińskiej 12 w Poznaniu) oraz Zagłębie Lubin (15 lipca w Opalenicy). Do ustalenia pozostał jeszcze rywal na 25 lub 26 czerwca.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024