Silesion.PL

serwis informacyjny

Piszczu opuści hit. Super Piątka z Super Regio

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie takze w 3 i 4 lidze pilkarskiej

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie takze w 3 i 4 lidze pilkarskiej

W zakładach bukmacherskich Superbet od poczatku marca w ofercie bukmachera dostępne jest “SUPER REGIO”, czyli najbardziej rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i LIVE na rozgrywki 3 i 4 ligi. Superbet oferuje od dziś zakłady przedmeczowe z najszerszą ofertą na polskie rozgrywki 3 i 4 ligi oraz Puchar Polski na szczeblu centralnym i lokalnym. Do tej pory praktycznie żadna firma na rynku nie była skłonna do przyjmowania zakładów na pojedyncze zdarzenia z tego szczebla rozgrywkowego. Superbet nie boi się wyzwań i jest gotowy także na grę singlową.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

W ten weekend (19-20 marca 2022) do boju stają już wszystkie grupy 3. i 4. ligi, a to oznaczało, że jeszcze trudniej było wybrać 5 najciekawszych spotkań tego weekendu. Jednak zmierzyliśmy się z tym zadaniem i oto nasz wybór dla Was.

Polonia Bytom – LKS Goczałkowice

sobota 19.03, godzina 14:00

Przed sezonem ta dwójka była wśród największych faworytów do awansu. Po rundzie jesiennej wydawało się, że te przewidywania się spełnią, ale wiosenna inauguracja wypadła zaskakująco. Obie drużyny straciły punkty z outsiderami co mocno skomplikowało ich sytuację. Sobotni mecz będzie więc dla Polonii i Goczałkowic weryfikacją planów, a wręcz „meczem o awans”. Tym trudniejszym dla gości, bo wciąż muszą sobie radzić bez kontuzjowanego Piszczczka (nie wiadomo czy zagra w tej rundzie). A tymczasem obok wyrósł im rywal, który nagle wskoczył na fotel lidera – rezerwy ekstraklasowego Zagłębia Lubin…

KS Wiązownica – Karpaty Krosno

sobota 19.03, godzina 14:00

Ekipa gospodarzy miała w planach błyskawiczny powrót do 3. ligi. Ten plan realizowała przez całą rundę jesienną i przezimowała na fotelu lidera. Jednak konkurenci teamu z Wiązownicy nie zasypiali gruszek w popiele i zamierza im te plany pokrzyżować. Głównym rywalem wydają się być właśnie Karpaty Krosno, które dokonały ostatnio transferu wszech czasów. Ściągnięcie Edwarda Kobaka, który jeszcze przed momentem występował w Ukraińskiej Premier Lidze ściągnęło wzrok nie tylko ligowych rywali. Czy efektowny ruch pomoże w walce o awans?

Bytovia Bytów – Pogoń Lębork

niedziela 20.03, godzina 12:00

Nie trzeba zbyt daleko sięgać pamięcią, by przypomnieć sobie czasy, kiedy ekipa Bytovii biła się na zapleczu Ekstraklasy. Teraz tamte czas są już tylko wspomnieniem, a ekipa z Bytowa (po dwóch wiosennych porażkach) musi się martwić o uniknięcie gry w grupie spadkowej. Tam jak wiadomo wszystko może się zdarzyć, a nikt w klubie nie dopuszcza myśli o graniu w okręgówce. Żeby uniknąć tego losy potrzebne są punkty, zwłaszcza w starciach z bezpośrednimi rywalami. Pogoń Lębork na pewno zalicza się do tego grona, ale mimo gry na wyjeździe, tanio skóry nie sprzeda.

Vineta Wolin – Gwardia Koszalin

sobota 19.03, godzina 12:30

To spotkanie na samym szczycie w grupie zachodniopomorskiej. To także starcie ekip, które trudno ograć, a nawet strzelić im bramkę. Obie mają na koncie tylko po 2 porażki i 11 straconych bramek (najmniej w lidze). Kibice gospodarzy doskonale pamiętają jednak, że jedno z przegranych starć miało miejsce właśnie w Koszalinie. Teraz zawodnicy Vinety pałają żądzą rewanżu i wydają się być faworytem tego starcia. Nie mamy jednak wątpliwości, że goście doskonale wiedzą o wadze spotkania i liczą na zdobycz.

TOR Dobrzeń Wielki – Skalnik Gracze 

sobota 19.03, godzina 15:00 

Kibice ciągle wspominają czasy kiedy Skalnik Gracze mierzył się z najlepszymi klubami w Polsce (niesamowita efemeryda fazy grupowej Pucharu Polski), ale dzisiaj ten klub ma zupełnie inne cele. Najbardziej realnym jest środek 4-ligowej tabeli. Szansa na jego realizację będzie łatwiejsza, gdy będą wygrywać w meczach o „sześć punktów”, a takim niewątpliwie jest ten w Dobrzeniu.

____

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024