Silesion.PL

serwis informacyjny

Piotr Zieliński z negatywnym wynikiem testu

Port zielinski po tescie

Port zielinski po tescie

SSC Napoli poinformowało o stanie zdrowia dwóch swoich piłkarzy, Zielińskim i Elmasie, którzy przedwcześnie opuścili boisko w meczu z Empoli.

Eljif Elmas został zastąpiony w finale Napoli-Empoli po tępym urazie prawej łydki. Natomiast Piotr Zieliński został zmieniony w 22 min. z powodu trudności w oddychaniu . Testy, które przeszedł dały negatywne wyniki.

Napoli przegrało spotkanie z Empoli 0-1, po bramce Patricka Cutrone w 70 minucie.

Zbigniew Boniek napisał na Twitterze: “Uspakajam , rozmawiałem z Piotrkiem , wszystko pod kontrolą. Forza Piotrek

Piotr Dumanowski: “Nie jestem upoważniony do mówienia o szczegółach, ale wszystko z Piotrkiem w porządku. Nic poważnego, tylko groźnie wyglądało.”

Piotr Zieliński zachorował na COVID-19 w październiku 2020 r. Laura Słowiak, żona piłkarza SSC Napoli Piotra Zielińskiego, zamieściła w tamtym okresie wpis na InstaStories, w którym ujawniła stan zdrowia swojego małżonka:

Uważajcie na siebie i nie lekceważcie objawów, to nie jest „zwykłe przeziębienie”. Zwykłe przeziębienie nie powoduje u sportowca, który robi tygodniowo kilkadziesiąt km, zadyszki przy wchodzeniu po schodach czy krojenia chleba i różnych innych dziwnych objawów” – napisała Laura Słowiak – „Piotrek od dzisiaj zaczyna walczyć pomału o powrót do formy w domu, ja nadal walczę o niego i o to, żeby się nie zarazić

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author