Silesion.PL

serwis informacyjny

Piotr Burlikowski Dyrektorem Pionu Sportowego Zagłębia Lubin S.A. 

Piotr Burlikowski Dyrektorem Pionu Sportowego Zaglebia Lubin S.A

Piotr Burlikowski Dyrektorem Pionu Sportowego Zaglebia Lubin S.A

Zagłębie Lubin S.A. informuje, że Dyrektorem Pionu Sportowego został Piotr Burlikowski. 51-latek powraca zatem do Lubina, bowiem w latach 2014-2016 pracował w roli Dyrektora Sportowego Zagłębia Lubin S.A.

Piotr Burlikowski to były piłkarz, który rozegrał 82 spotkania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął pracę w roli dyrektora sportowego Korony Kielce, był również dyrektorem od spraw sportowych w Arce Gdynia, a następnie wiceprezesem Zawiszy Bydgoszcz. Zanim po raz pierwszy rozpoczął pracę w Zagłębiu Lubin, pełnił jeszcze stanowisko dyrektora sportowego Cracovii. W lipcu 2014 roku został dyrektorem sportowym Zagłębia Lubin i tę funkcję piastował do końca 2016 roku. Od tego czasu pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej na stanowisku doradcy ds. sportu prezesa PZPN.

– Wzmocnienie pionu sportowego było dla nas bardzo istotną decyzją. Postawiliśmy na sprawdzonego człowieka, byłego pracownika naszego Klubu, którym jest Piotr Burlikowski. Jesteśmy przekonani, że Piotr swoim doświadczeniem nabytym w pracy w Polskim Związku Piłki Nożnej czy też innych polskich klubach podniesie wartość naszego pionu sportowego i przyczyni się do sukcesów Zagłębia — powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Michał Kielan.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024