Silesion.PL

serwis informacyjny

Pierwsza w historii edycja limitowana piwa Królewskie z zawodnikami Legii Warszawa

Królewskie, największa marka w Warszawie i na Mazowszu, wprowadza na rynek limitowaną edycję opakowań. „Królewski skład” to osiem oryginalnych puszek – każda z unikatowym wzorem przedstawiającym zawodników Legii Warszawa. To kolejna akcja marki przygotowana wspólnie z klubem.

Kolekcja ośmiu puszek „Królewski skład” powstała z myślą o warszawiakach i fanach klubu – na opakowaniach znaleźli się: Rafał Augustyniak, Dominik Hładun, Artur Jędrzejczyk, Bartosz Kapustka, Tomas Pekhart, Yuri Ribeiro, Patryk Sokołowski i Paweł Wszołek. Dodatkowo na puszkach umieszczone zostały również informacje o każdym z zawodników.

Królewskie, jedna z najsilniejszych marek regionalnych w Polsce i najpopularniejsze piwo w Warszawie, kontynuuje trwającą już prawie 20 lat współpracę sponsoringową z klubem Legia Warszawa, która w czerwcu br. została przedłużona na kolejne 3 lata. Wprowadzana właśnie na rynek limitowana edycja opakowań to kolejna już akcja marki przygotowana wspólnie z klubem.

– Tuż przed ogłoszeniem kolejnego kontraktu, wielu fanów komentowało w Internecie, że nie wyobrażają sobie Królewskiego bez Legii i Legii bez Królewskiego – mówi Łukasz Dąbrowski, Kierownik ds. aktywacji BTL marki Królewskie. – Limitowaną edycją puszek zapraszamy warszawiaków do odkrywania wyjątkowego charakteru klubu i jego zawodników – dodaje Dąbrowski.

– Cieszymy się, że razem z naszymi wieloletnimi partnerami przedstawiamy propozycję jeszcze większej identyfikacji z drużyną i zawodnikami. Już otrzymujemy bardzo pozytywne komentarze dotyczące projektu przedstawienia sylwetek zawodników na etykietach i spodziewamy się podobnej reakcji rynku po premierze. Legia i Marka Królewskie jeszcze w większym stopniu będą wyrażać znaczenie dla Warszawy jej największego klubu  – mówi dyrektor komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza.

Limitowana edycja puszek otrzyma silne wsparcie w punktach sprzedaży.

Puszki zaprojektowała agencja Global Shopper Marketing.

***

Królewskie to jedna z najsilniejszych marek regionalnych w Polsce i najpopularniejsze piwo na Mazowszu. Królewskie jako marka związana z Warszawą, jest sponsorem stołecznej drużyny piłkarskiej Legia Warszawa od 2004 roku, co podkreśla w działaniach marketingowych. Piwo Królewskie charakteryzuje się łagodną i zrównoważona goryczką, optymalnym nasyceniem dwutlenkiem węgla i wspaniałą złocistą barwą. Dostępne w opakowaniach: butelka i puszka 0,5l oraz keg 30 l.

Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce oraz lider w innowacyjnych segmentach piwa. Firma warzy piwo w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Browarze Warka, Browarze Leżajsk, Browarze Elbląg, Browarze Namysłów. Do najsilniejszych marek spółki obok Żywca należą Heineken, Desperados, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie, Leżajsk, Specjal, Namysłów i Brackie. Grupa Żywiec jest także liderem rynkowym segmentu piw bezalkoholowych (Żywiec 0,0%, Heineken 0.0%, Warka Radler 0,0%). Firma powiązana jest z Grupą HEINEKEN

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *