Silesion.PL

serwis informacyjny

Piękny i zdrowy weekend w CH FORUM Gliwice

FORUM Festiwal piekna

FORUM Festiwal piekna

NOWOŚCI I ATRAKCJE DLA KLIENTÓW ORAZ FESTIWAL PIĘKNA W CH FORUM

WIOSNA PIĘKNA I ZDROWA

Stoiska partnerów branży zdrowia i urody będzie można odwiedzić 25 i 26 marca podczas Festiwalu Piękna w CH FORUM. Na klientów gliwickiego centrum czekają także nowe nagrody w programie zakupowym i wiele innych niespodzianek. Ponadto w piątek i sobotę obowiązywać będzie specjalna promocja, w której za wydane 150 zł będzie można otrzymać kosmetyk z oferty marek Douglas oraz Sephora.

Warto odwiedzić Festiwal Piękna w CH FORUM, któryodbędzie się w piątek (godz. 15:00-19:00) i w sobotę (godz. 13:00-19:00) na scenie głównej (poziom 0). Centrum, razem z partnerami, przygotowało wiele atrakcji, z których będzie można skorzystać bezpłatnie:

 • Stoisko makijażowe Hebe,
 • Diagnoza skóry oraz prezentacje nowości makijażowych i zapachowych Yves Rocher,
 • Stanowisko studia urody Perfect Look Clinic,
 • Stoisko makijażowe Eveline,
 • Stanowisko stylizacji paznokci Quick Nails.

ZDROWY PLAN Z INTERFIT CLUB

Po zdrowe rady zapraszają trenerzy i konsultanci Interfit Club. W programie:

 • Pomiary składu ciała na urządzeniu TANITA PRO wraz z omówieniem wyników.
 • Sugestia planu treningowego, dobór odpowiednich zajęć fitness pod daną osobę.

Trenerzy będą opowiadać o przebiegu darmowego treningu wprowadzającego, a także będą przyjmować zapisy do klubu.

 • Porady na temat zdrowego trybu życia – aktywność jako sposób na powrót do dobrego samopoczucia i powrotu po chorobie np. COVID.
 • Zagadnienia dietetyczne – porady z zakresu dietetyki sportowej.
 • Konsultacja fizjoterapeutyczna.
 • Pokaz zajęć z zumby z instruktorką Oktawią Sałasińską (sobota, w godz. 15-16).

KATALOG NAGRÓD I PUNKTY RAZY 4

Początek wiosny to także nowy katalog nagród w programie dla stałych klientów CH FORUM. Od 21 marca są w nim dostępne nagrody z perfumeriidrogerii oraz klubu fitness. W programie biorą udział: Douglas, Drogeria Natura, Hebe, Interfit Club (fitness), Quick Nails, Rossmann, Sephora, Superpharm, Yves Rocher, Ziaja. Szczegóły na forumgliwice.online. Ponadto w dniach 21-26 marca punkty w programie za zakupy w sklepach branży zdrowia kosmetycznej liczą się  poczwórnie!

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum
Gliwic
. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora„zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024