Silesion.PL

serwis informacyjny

Paulo Sousa przywitał się z kibicami Flamengo

Paulo Sousa zostawil wiadomosc dla najwiekszych fanow na swiecie

Paulo Sousa zostawil wiadomosc dla najwiekszych fanow na swiecie

Flamengo ma już nowego trenera na sezon 2022. 51-letni Portugalczyk Paulo Sousa podpisał kontrakt z Rubro-Negro na dwa lata. Na Twitterze zamieszczono wiadomość Paolo Sousy do kibiców Flamengo:

Nadszedł czas, aby ciężko pracować, aby dać radość, tytuły (…). Zagramy razem! (…) Witam, Najwięksi Fani na Świecie! Piszę to dla ciebie. Czynię to z wielką dumą, wielką satysfakcją, bo spełniłem marzenie o reprezentowaniu wielkiego klubu – napisał na Twitterze Paulo Sousa.

Na swoim Instagramie Paolo Sousa napisał:

Wszystkim z osobna dziękuję za to wzbogacające i zaszczytne doświadczenie.

Zibi Boniek za możliwość pracy dla tego wspaniałego kraju, Polski.
Graczom dziękujemy za naukę, ewolucję i ciężką pracę.
Pracownikom PZPN za dawanie nam zawsze najlepszych warunków do pracy na rzecz realizacji naszych celów.
Fanom za wsparcie dla naszego zespołu w dobrych i trudnych czasach.

Paulo Sousa przestał pełnić funkcję trenera reprezentacji Polski, o czym poinformował Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. – Jako Zarząd podjęliśmy jednogłośną decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą. W ramach porozumienia były selekcjoner zapłaci PZPN odszkodowanie zgodne z oczekiwaniami federacji – zakomunikował Prezes Cezary Kulesza.

Kuba Seweryn (dziennikarz TVP Sport): “PZPN ugrał dwa miliony złotych odszkodowania od Paulo Sousy plus zrzeknięcie się wszystkich pensji do końca marca przez cały sztab. Łącznie daje to kwotę 3,8 miliona złotych! Wygląda, Cezary Kulesza ładnie docisnął panów Portugalczyków.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author