Silesion.PL

serwis informacyjny

Otwórz punkt przyjmowania zakładów SuperBet – program franczyzowy (partnerski)

Połącz siły i stwórz wspólnie coś wyjątkowego. Zafunduj razem z SUPERBET dodatkową dawkę emocji Twoim Klientom, a sobie kolejne źródło dochodów i wielką przygodę w świecie zakładów bukmacherskich.

Sport i zakłady bukmacherskie to naturalne połączenie. Z pewnością wielu z Twoich Klientów to aktywni gracze. Zapewnij im jeszcze więcej satysfakcji i emocji związanych z wizytą w Twoim lokalu.

Model sukcesu

Superbet od ponad 11 lat umacnia swoją markę w Europie Środkowo-Wschodniej. Wypracowany w tym czasie koncept współpracy partnerskiej sprawdza się do dziś w ponad 1200 punktach przyjmowania zakładów w samej tylko Rumunii. Pora na Polskę i Ciebie. Know-how SuperBet’a może być Twoją autostradą do biznesowego sukcesu.

Twój kawałek tortu

Legalnie działający w Polsce bukmacherzy przyjęli w 2019 roku zakłady za około 6,7 miliarda złotych. Był to wynik o niemal 30% większy względem 2018 roku. Ty także możesz zostać częścią tego niezwykle lukratywnego i nieustannie rozwijającego się rynku!

Korzyści ze współpracy

SuperBet będzie towarzyszyć Ci i wspierać począwszy od otwarcia punktu, szkoleń w zakresie sprzętu i oprogramowania aż po codzienną działalność. Od Superbet otrzymasz wszystko, czego potrzeba do realizacji tego projektu. Wisienką na torcie będzie najatrakcyjniejsza prowizja na polskim rynku.

Co zyskasz?

 • Sprawdzony koncept biznesowy o dużym potencjale zarobkowym
 • Przejrzyste możliwości dochodu (do 65% zysku dla agenta)
 • Gruntowne szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników
 • Wsparcie w działaniach promocyjnych oraz elementy rekla wizualnej
 • Kompletny wystrój wnętrza – strefy do przyjmowania zakładów
 • Wyposażenie IT (nowoczesne terminale, telebi).
 • Idealny sposób na zaistnieje w dySUPERBETcznie rozwijającym się sektorze biznesowym

Co będzie potrzebne?

 • Prowadzenie działalności gospodarczej
 • Lokal, który jest Twoją własnością, wynajmujesz go lub dzierżawisz
 • Odpowiednia powierzchnia w lokalu pod zabudowę miejsca do przyjmowania zakładów
 • Niezaleganie ze składkami w ZUS i US
 • Oświadczenie o niekaralności

Nowe możliwości

Tradycyjna forma wnoszenia zakładów w punkcie bukmacherskim ma tysiące zwolenników. Wykorzystaj swoje możliwości lokalowe i zafunduj klientom dodatkową porcję sportowej adrenaliny. Zyskaj jednocześnie nowe źródło dochodu.

Branding i wyposażenie

Wyposaży Twój lokal w sprzęt najnowszych technologii oraz designersko zaprojektowaną strefę do przyjmowania zakładów. Klienci będą pod wrażeniem już od przekroczenia progu aż po obstawianie i rozliczanie zakładów. Razem z SUPERBET stworzysz swój punkt bukmacherski na miarę XXI wieku.

Marketing i reklama

Daj się łatwo znaleźć, wyróżnij się na lokalnym rynku i stale zdobywaj nowych klientów. Do realizacji tego celu przygotowaliś dla Ciebie liczne materiały promocyjne oraz elementy rekla outdoorowej (plafony/kasetony). Możesz także liczyć na wiele atrakcyjnych promocji i konkursów.

Od pierwszego wrażenia do sukcesu

Dział franczyzy będzie wspierać Cię od samego początku współpracy. Otrzymasz niezbędne narzędzia do prowadzenia biznesu w sektorze zakładów bukmacherskich.

Zespół ds. rozwoju produktu nieustannie pracuje nad ciągłą rozbudową zaawansowanych technologicznie terminali do przyjmowania zakładów, które idealnie wpisują się w potrzeby klientów.

Specjaliści od marketingu zapewni Ci odpowiednie materiały promocyjne, które wzbudzą zainteresowanie klientów i przekonają do odwiedzenia Twojego lokalu.

W Superbet to wszystko po prostu działa! Dołącz do rodziny. Stwórz wielki zespół, którego celem jest kształtowanie przyszłości zakładów bukmacherskich w Polsce.

Teraz Twój ruch!

 • Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?
 • Widzisz potencjał w tym projekcie?
 • Jesteś zorientowany na klienta?

Jeżeli choć raz odpowiedziałeś TAK, skontaktuj się z SUPERBET! kariera-pl@superbet.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author