Silesion.PL

serwis informacyjny

Otwarcie Sezonu Wyścigowego 2022 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Otwarcie Sezonu Wyscigowego 2022 na Torze Wyscigow Konnych Sluzewiec w Warszawa

Otwarcie Sezonu Wyscigowego 2022 na Torze Wyscigow Konnych Sluzewiec w Warszawa

Otwarcie Sezonu Wyścigowego to pierwsza w roku okazja, aby miłośnicy wyścigów konnych mogli ponownie podziwiać rywalizację na bieżni, a nowi uczestnicy mityngu mieli szansę zakochać się w tym królewskim sporcie. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 24 kwietnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Nowy sezon to nowe nadzieje na zapisanie się na kolejnych kartach wyścigowej historii. Przed nami mnóstwo pięknych zwycięstw, wspaniałych sportowych emocji i niezapomnianych chwil! Początek sezonu to okazja do poczucia pierwszego, wyścigowego powiewu wiosny. Uczcijmy wspólnie ten nowy start.

Podczas Otwarcia Sezonu rozegranych zostanie osiem gonitw, a wśród nich NAGRODA STRZEGOMIA – wyścig rozpoczynający Drogę do Derby, w czasie którego będziemy mogli zobaczyć pierwszy pojedynek przed tą największą i najbardziej prestiżową gonitwą dla koni trzyletnich!

Organizatorzy przygotowują wiele dodatkowych atrakcji podczas wydarzenia m.in. zróżnicowana food truckowa oferta gastronomiczna, obecność Mobilnego Muzeum Totalizatora Sportowego, Virtual Cycling Challenge, animacje dla dzieci oraz wiele więcej.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 12:30. Zapraszamy wszystkich spragnionych wyścigowych emocji!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author