Silesion.PL

serwis informacyjny

Oświadczenie Ruchu Chorzów i Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch w sprawie meczu z Górnikiem Zabrze

Oswiadczenie Ruchu Chorzow i stowarzyszenia Wielki Ruch

Oswiadczenie Ruchu Chorzow i stowarzyszenia Wielki Ruch

Zarządy Ruchu Chorzów SA oraz Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch wystosowały wspólne oświadczenie w sprawie zajść, do jakich doszło podczas derbowego meczu z Górnikiem Zabrze.

Z całą stanowczością potępiamy zajścia, do jakich doszło w drugiej połowie derbowego meczu z Górnikiem. Na stadionie przy Cichej nie ma i nie będzie miejsca na takie zachowania.

W odbudowę Ruchu zaangażowało się tysiące kibiców, a takie zachowania niewielkiej grupy nieodpowiedzialnych osób w tym procesie nam nie pomagają, wręcz szkodzą i uderzają w tak mozolnie odbudowywany wizerunek Klubu. Przyjmujemy to z ubolewaniem, jednak pragniemy podkreślić, że wybryki grupki chuliganów nie mogą przysłonić postawy zdecydowanej większości publiczności, która w czwartkowy wieczór stawiła się na Cichej, postawy godnej pochwały. Fani wspierali naszą drużynę od pierwszej do ostatniej minuty, za co serdecznie im dziękujemy.

Zarząd Ruchu Chorzów SA informuje, że Uczestnicy wspomnianych zajść, którzy zostaną zidentyfikowani na podstawie zapisu z kamer monitoringu, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Nie ma naszej zgody na podobne zachowania w przyszłości.

Zarząd Ruchu Chorzów SA
Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author