Silesion.PL

serwis informacyjny

Oświadczenie grupy menadżerskiej Shocker MMA Solutions

rekawice MMA

rekawice MMA

Prezentujemy oświadczenie zamieszczone przez założyciela grupy menadzerskiej Shocker MMA Solutions, Artura Ostaszewskiego.

“W związku z agresją wojenną Federacji Rosyjskiej na terenie Ukrainy, które potępiamy – podjęliśmy decyzję o nie braniu udziału w wydarzeniach sportowych, organizowanych przez Absolut Championship Akhmat i wypowiedzeniu kontraktów wszystkich Zawodników, reprezentujących nasz Team, związanych dotychczas długoterminową umową z rosyjskim promotorem, tj. Piotr Strus, Łukasz Kopera, Daniel Omielańczuk.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że wszyscy pracownicy ACA traktowali nas zawsze z najwyższym szacunkiem, zrozumieniem i chęcią pomocy, a sam udział w sportowych wydarzeniach ACA, był dla nas zaszczytem i wielką sportową przygodą. Jednak w obecnej sytuacji, nie wyobrażamy sobie kontynuować startów na terenie i dla organizacji z Federacji Rosyjskiej, czy Białorusi. Wszystkim mieszkańcom Ukrainy, Kibicom i Zawodnikom, życzymy pokoju za naszą wschodnią granicą i powrotu do normalności, także w sporcie. #NoWar”

Artur Ostaszewski Shocker MMA Solutions

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024