Silesion.PL

serwis informacyjny

Oskar Szczepaniak zmierzy się z Raimondasem Krilavičiusem na gali XTB KSW 78

Oskar Szczepaniak zmierzy sie z Raimondasem Krilaviciusem na gali XTB KSW 78

Oskar Szczepaniak zmierzy sie z Raimondasem Krilaviciusem na gali XTB KSW 78

W trakcie gali XTB KSW 78, która odbędzie się 21 stycznia w hali Netto Arena w SzczecinieOskar Szczepaniak (3-1, 1 KO) przywita debiutującego w okrągłej klatce Litwina, Raimondasa Krilavičiusa (6-2-1, 1NC, 5 Sub). Pojedynek rozegra się w limicie kategorii lekkiej. Bilety na galę KSW 78 już w sprzedaży na eBilet.pl.

Oskar Szczepaniak ma za sobą cztery pojedynki w zawodowym MMA. W KSW zadebiutował na gali KSW 67, ale musiał wówczas uznać wyższość Yanna Liasse. Po tym starciu Oskar zawalczył na gali organizacji SBS i wygrał już w pierwszej rundzie przez nokaut. Przed zawodowym debiutem zawodnik trenujący na co dzień w szczecińskich klubach Berserkers Team, BKS Olimp i Jatubaht dorobił się imponującego rekordu 36 wygranych walk amatorskich i zdobywał medale międzynarodowych zawodów w jiu-jitsu.

Reprezentujący Litwę Raimondas Krilavičius miał zadebiutować w KSW w sierpniu przeciwko Borysowi Borkowskiemu, ale musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji. Raimondas ma na swoim koncie dziesięć stoczonych pojedynków. Do tej pory bił się głównie w swoim kraju, ale też w Szwecji, Chinach i Polsce, gdzie stoczył dwa boje. Ostatni raz walczył nad Wisłą w roku 2019 i zanotował wygraną przez poddanie. Krilavičius do tej pory w taki właśnie sposób zakończył pięć starć. Wszystkie wygrane przez poddanie zanotował w pierwszej rundzie. Raimondas jest aktualnie na fali czterech wygranych.

Walka wieczoru | Main event

Karta główna | Main card

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024