Silesion.PL

serwis informacyjny

Fame MMA 17 – Szeliga, Wrzosek, Mandzio, Karolek, Gimper i Czarek z Abstra

Fame MMA 17 pierwsza konferencja

Fame MMA 17 pierwsza konferencja

Pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 17 odbędzie się w najbliższą środę, 4 stycznia o 20:00! DoubleTree by Hilton znowu będzie musiał wytrzymać najmocniejsze konferencje w Polsce. Kto zawalczy na siedemnastej gali Fejmu?

Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek

W tej walce nie liczcie na pełen dystans! K-1, małe rękawice! Iron Prosecutor Szeli zmierzy się z byłym mistrzem KSW, polskim Zombiakiem – Marcinem Wrzoskiem! Tylko potężne bomby w stójce.
Między nimi zaiskrzyło po FAME 12, a zawrzało podczas wakacyjnych Aferek u Boxdela. Jeden drugiemu chciałby urwać głowę – to chyba wystarczające określenie ich znajomości.
Oktagon, K-1, małe rękawice, 3×3 min. Będzie zawiedziony czy szczęśliwy ziomuś?

Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski

Konflikt, w którym topór wojenny miał zostać już dawno zakopany, jednak wydarzenia ostatnich miesięcy spowodowały nagły zwrot akcji. Efekt? Kolejna walka ląduje w karcie FAME 17

Po której ze stron tego sporu jesteście? No i najważniejsze pytanie… kto z nich zaprezentuje się lepiej w debiucie?

Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy

Długo wyczekiwany debiut już na FAME 17!

Czarmageddon podejmuje się kolejnego wyzwania w swojej karierze i od razu ma wysoko postawioną poprzeczkę – jego ziomal Sutonator podbił serca fanów FAME. Czy Czarek podąży jego drogą?

Gimper, mimo przegranej w debiucie, pokazał się z bardzo dobrej strony. Czołowy twórca commentary news ma apetyt na pierwsze zwycięstwo w oktagonie. Da radę

Karta walk Fame MMA 17

  • Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek
  • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski
  • Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy
  • TBA vs TBA
  • TBA vs TBA
  • TBA vs TBA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024