Silesion.PL

serwis informacyjny

Opole Lubelskie wzbogaciło się o nową stację paliw MOYA

MOYA Stacja Paliw

MOYA Stacja Paliw

Sieć stacji paliw MOYA nieustannie się powiększa. Kolejne punkty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiają się przy drogach krajowych i lokalnych, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach. Najnowszą stacją MOYA jest obiekt w Opolu Lubelskim, przy ul. Fabrycznej 38, który jest już 387. punktem w sieci. 

Stacja paliw w Opolu Lubelskim jest korzystnie ulokowana – znajduje się przy drodze wylotowej w kierunku południowo-wschodniej. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Punkt jest bardzo dobrze wyposażony. Oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony diesel ON MOYA Power oraz LPG. Wszystkie paliwa są najwyższej jakości – podlegają ścisłej kontroli niezależnego laboratorium badawczego JS Hamilton Poland. Zmotoryzowani ponadto, mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz myjni bezdotykowej. 

Stacja MOYA w Opolu Lubelskim wyposażona jest dodatkowo w świetnie wyposażony, wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy, napojów, a także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe MOYA z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko – idealnie do kawy. Na stacji działa ponadto kolektura LOTTO. 

Stacja czynna jest całą dobę przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe. 

Obiekt w Opolu Lubelskim jest kolejną już stacją własną, należącą do Anwim S.A. 

informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024