Silesion.PL

serwis informacyjny

Oliver Podhorin zawodnikiem GKS-u Jastrzębie

Oliver Podhorin zawodnikiem GKS u Jastrzebie

Oliver Podhorin zawodnikiem GKS u Jastrzebie

Pierwszym zawodnikiem, który tej zimy dołącza do GKS-u Jastrzębie, jest Oliver Podhorin, który związał się z GKS Jastrzębie półroczną umową z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

29-letni Słowak, występujący na pozycji środkowego obrońcy, przez ostatni rok reprezentował barwy pierwszoligowej Resovii, w barwach której rozegrał 29 meczów na zapleczu ekstraklasy, zdobywając dwa gole. W bieżącym sezonie wystąpił w szesnastu spotkaniach (w tym jedno w Pucharze Polski), rozgrywając ponad 1000 minut.

W poprzednich latach reprezentował głównie słowackie kluby (MFK Zemplin Michalovce, FK Senica i FC Nitra), w barwach których rozegrał 85 spotkań w słowackiej ekstraklasie, z roczną przerwą na występy w lidze austriackiej (SC Wiener Neustadt).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author