Silesion.PL

serwis informacyjny

Oficjalnie: Marcin Najman vs. Paweł Jóźwiak na WOTORE 6

Oficjalnie Marcin Najman vs. Pawel Jozwiak na WOTORE 6

Oficjalnie Marcin Najman vs. Pawel Jozwiak na WOTORE 6

21 października 2022 odbędzie się gala WOTORE 6 Wielki Rewanż! Walka wieczoru to rewanż doskonałej bitwy, która odbyła się na WOTORE 4 – Denis Labryga vs. Piotr Więcławski! W Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie zobaczymy także finał Wotore 5 – Raul Joshua Stir vs. Bartosz “Ufol” Kwiatkowski. Podczas WOTORE 6 zobaczymy także długo oczekiwany pojedynek pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Marcinem Najmanem. Bilety na Wotore 6 dostępne na kupbilecik.pl, natomiast PPV na stronie tv.wotore.com

Marcin “El Testosteron” Najman – zawodnik znany głównie ze swoich freak fightowych pojedynków. Walczył dla takich federacji jak KSW, FAME MMA, FFF, MMAAttack. Mierzył się z takimi zawodnikami jak: Mariusz Pudzianowski, Przemysław Saleta, Robert Burneika, Don Kasjo czy Trybson. W 2016 roku zdobył tytuł mistrza Europy WKU w kickboxingu (formuła K1).

Paweł Jóźwiak – promotor MMA i prezes jednej z największych organizacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Były sportowiec. Rugbista i zawodnik Ogniwa Sopot, z którym w 1993 roku sięgnął po tytuł mistrza Polski. Biznesmen i entuzjasta aktywności fizycznej. Kibic Lechii Gdańsk oraz wierny sympatyk piłkarskiej reprezentacji Polski. Do walki z Marcinem Najmanem przygotowuje się pod okiem Marcina Naruszczki w warszawskim klubie Unique.

Zakłady dostępne na stronie ETOTO

12
Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak2.151.65
Denis Labryga vs Piotr Więcławski1.871.87
Raul Joshua Stir vs Bartosz Kwiatkowski2.451.50
Jędrzej Durski vs Paweł Gołębiewski1.402.80

Załóż konto w ETOTO z kodem MMAx3 i odbierz GRUBY BONUS 200% do 200 zł! Bez potrzeby obracania!

WOTORE jako pierwsze w Polsce zorganizowało walki na gołe pięści, przecierając szlaki i otwierając przed sportowcami nowe możliwości. WOTORE to nie kolejne wydarzenie sportowe, tylko zupełnie nowy styl, surowa dyscyplina i głęboka filozofia.

Pojedynki w WOTORE 6 odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały po 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego. Na WOTORE 6 dozwolone będą rozmaite, mieszane techniki walk. W trakcie walki zawodnicy będą mogli np. stosować wszystkie kopnięcia, także kiedy przeciwnik będzie znajdował się w parterze, używać łokci i uderzeń głową.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie.

Etoto działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet udzielonego przez Ministra Finansów w drodze decyzji z dnia 28 listopada 2014 roku o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (przedłużonego decyzją z dnia 29 września 2020 roku o numerze PS4.6831.2.2020). Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024