Silesion.PL

serwis informacyjny

Oficjalna aukcja rekwizytów i garderoby z serialu Ballers (Gracze)

Aukcje Screenbid i Dallas połączyły się z ekskluzywną imprezą Ballers, która otwarła licytację 29 października a zakończy się 12 listopada. Fani serialu mają okazję wejść w posiadanie kawałka Ballers, ponieważ około 500 pamiątek, rekwizytów i garderoby dostępne są ba sprzedaż. Dochód z wydarzenia pójdzie na obóz Know Your Rights Camp, założony przez Colina Kaepernicka.

Podczas uznanej, pięciosezonowej emisji w HBO, Ballers była najczęściej oglądaną komedią sieci od czasu Sex and the City – choć, prawdę mówiąc, serial osadzony w siniaczącym świecie profesjonalnych piłka nożna rzadko rozgrywała się dla śmiechu. Dla fanów obserwujących gwiazdę futbolu Dwayne’a Johnsona, Spencera Strasmore’a, który stał się człowiekiem na rynku pieniędzy, incydent Johna Davida Waszyngtona Ricky’ego Jerreta i gwiazdorską obsadę drugoplanową, twórca Stephen Levinson’s Ballers był jak niedzielny. t-miss jak w każdym pojedynku NFL.

Począwszy od tego tygodnia, rok po znakomitym biegu serialu, fani mają okazję posiadać kawałek Ballers, ponieważ około 500 przedmiotów kolekcjonerskich i pamiątek z serialu po raz pierwszy trafi na aukcję . I tak, to te same koszule i garnitury z pleców Johnsona.

HBO, Screenbid i Heritage Auctions z siedzibą w Dallas połączyły siły przy ekskluzywnej aukcji Ballers , która rozpoczyna się od licytacji 29 października, a następnie 12 listopada odbywa się aukcja online na żywo w HA.com. Dochody z wydarzenia zostaną przekazane na obóz Know Your Rights, organizację non-profit założoną przez Colina Kaepernicka, której misją jest „przyspieszenie wyzwolenia i dobrobytu społeczności Czarnych i Brązowych poprzez edukację, usamodzielnienie, masową mobilizację i tworzenie nowych systemów, które wspierają następną generację liderów zmian ”. Ballers aukcja jest ładowany z musi-Wymagania dla fanów serii, w tym kilkudziesięciu wykonanych Alba i Robert Mata garnitury Johnsona , Oprawiona Koszulka liceum Spencera ,

Ricky’s Nike Air Max i dziesiątki innych znoszonych na pokazach trampek, jeden ze złotych łańcuchów noszonych przez obrońców Dallasa Vernona Littlefielda oraz nagroda Outstanding Performance Award w biurze byłego piłkarza, który został dyrektorem generalnym Charlesa Greane’a .

Jest nawet czek na 11 milionów dolarów, który Spencer wypisał dla Anderson Sports Management w sezonie 2 , razem z segregatorami i dokumentami z logo ASB – ponieważ w końcu był to serial o poważnej branży sportowej. Wyprzedaż obejmuje również zestaw odżywek Ricky’ego i futerał z 4 sezonu – oraz raport medyczny z pierwszego odcinka sezonu 5, który pokazuje, że Rickey uzyskał pozytywny wynik testu na zakazane substancje.

Wyprzedaż obejmuje również dwie najbardziej pożądane pamiątki od Ballers , w tym oprawione zdjęcie Spencera, Ricky’ego i Charlesa w szczęśliwszych czasach . Jest też niestandardowy deck do deskorolki Spencer, stworzony na sezon czwarty, na którym znajduje się jedno z najbardziej ukochanych (i naśladowanych) zdjęć Dwayne’a Johnsona, jakie kiedykolwiek zrobiono .

Garnitury Johnsona były w takim samym stopniu częścią wyglądu serialu, jak lśniące imprezy przy basenie i sylwetki na tle nieba w Los Angeles, Miami i Las Vegas. Większość z nich została zaprojektowana i uszyta na miarę przez mężczyznę, który ubiera Johnsona – przynajmniej na ekranie – od 2015 roku: Robert Mata z południowej Kalifornii, którego praca nad Ballers zaowocowała licznymi elementami stylu, takimi jak GQ ,Vanity Fair i New York , które w 2016 roku poprosiły czytelników, aby „wyobrazili sobie noszenie ubrania, którego nikt inny na świecie nie może nosić. To prawdziwa moc”.

Fani serialu mogą podzielić się tą mocą w kawałkach opatrzonych metkami „Designed for Dwayne Johnson” i naszywkach wszytych w kurtkach, spodniach i kamizelkach noszonych przez Spencera przez pięć sezonów serialu.

Żółta bluza z kapturem SUPREME (z dopasowanymi żółto-fioletowymi Air Jordan 1), którą Vernon nosił w odcinku „Municipal” , próbując swoich sił w zostaniu zawodowym graczem. Albo dopasowana koszula od Moschino i dopasowane spodnie, które Kate błysnęły przy basenie w tym samym odcinku. Albo jedwabną, czarno-białą piżamę Dolce & Gabbana z różowym nadrukiem, w którą włożył Ricky w trzecim sezonie .

Do wielu prac dołączono pożądane przez klientów metki, które służą do określenia, który aktor nosił ubrania i w jakiej scenie.

Ale fantazyjny top to nic bez odpowiedniego dołu i Ballerswielokrotnie udowadniał znaczenie kultury sneakersów podczas pokazu o sportowcach na boisku i w spoczynku. Do sprzedaży trafia kilka eleganckich butów z szafy, w tym kolorowe kopniaki noszone przez samych Ballerów .

Zawarte w wydarzeniu są piękne Nike Airs Ricky Jerret , noszone w odcinku „Okruchy” z sezonu 5 – najważniejszym wydarzeniem serii. I niestandardowe, czarno-szare, sznurowane wysokie buty Magnanni Spencera , noszone przez cały sezon 5. I zamszowe niebiesko-pomarańczowe trampki Converse noszone przez zawadiackiego Lance’a Kliansa w odcinku piątego sezonu „Tylko dla graczy”.

Dla tych, którzy chcą pokazać trochę Balleróww ich domach i biurach jest z czego wybierać – zaczynając od oprawionej w ramkę licealnej koszulki Spencera nr 92, która została oprawiona i zawieszona w jego biurze . Są tam również oprawione w ramki zdjęcia mistrzów piłki nożnej, w tym częstego gościa sezonu 5, Odella Beckhama Jr., z biura kierowniczej ligi Candace Brewer . I oczywiście są tam wszystkie fotele z serii – w tym te należące do wszystkich postaci, a także te noszące pseudonimy producentów wykonawczych Marka Wahlberga i Dwayne’a Johnsona .

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024