Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet freebet 34 PLN na darmowy zakład + 550 zł w bonusie

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Superbet w Polsce, rozpoczyna swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. 18.10.2019r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Obecnie Klienci Superbet mogą zakładać się za pośrednictwem strony internetowej oraz najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku.

SuperBet kod rejestracyjny:LEGBUK
Cashback bez ryzyka:do 500 PLN
Bonus od wpłaty:100% do 50 PLN
Freebet34 PLN

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Jeśli chcesz wypłacić środki bonusowe, musisz dokonać jednokrotnego obrotu całym bonusem (34 zł). Kurs całkowity zakładu musi wynieść 1.60 lub więcej. Masz 3 dni na wykonanie obrotu.

Łącznie w legalnych zakładach bukmacherskich SuperBet możesz odebrać nawet 600 złotych dodatkowych pieniędzy z mega korzystnymi warunkami obrotu. Sprawdź, co trzeba zrobić, by otrzymać premie na konto bonusowe.

Błyskawiczne wpłaty i szybkie wypłaty w Superbet

W Superbet można już korzystać z opcji szybkich wypłat! Co to oznacza? Od teraz możesz cieszyć się wygranymi po kilku chwilach od zlecenia wypłaty!

Nowa funkcjonalność serwisu pozwoli Ci otrzymywać wygrane 24 godziny na dobę. Dodatkowo, ten szybki i wygodny sposób transakcji jest całkowicie darmowy. Superbet nie pobiera prowizji za realizację Twoich wypłat przy użyciu tej opcji! Tym samym to koniec z kilkudniowym oczekiwaniem na wypłatę Twoich wygranych! I to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa!

Zwróć jednak uwagę na to, że partnerem nowej funkcjonalności w Superbet jest serwis Przelewy24. W związku z tym, jeśli Twoje konto bankowe znajduje się na liście podmiotów, współpracujących z Przelewy24, możesz liczyć na realizację szybkich wypłat z Superbet!

Jeśli jednak na tej liście nie ma Twojego banku, transakcja zostanie przetworzona jako standardowy przelew bankowy.

Co najważniejsze, każdy gracz może użyć opcji szybkiej wypłaty, nawet jeśli wcześniej nie dokonał wpłaty za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Aby zlecić szybką wypłatę, gracz musi wpłacić przynajmniej raz jedną z metod on-line (wpłaty przelewem tradycyjnym nie są brane pod uwagę).

Ponadto w Superbet dostępna jest już błyskawiczna opcja wpłaty na konto gracza.

Otwarta bankowość, pozwala na dokonywanie depozytów w czasie rzeczywistym przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

W jaki sposób dokonywać wpłat?

Zaloguj się na swoje konto gracza, wybierz zakładkę WPŁATA, a zostaniesz przekierowany na stronę depozytów w Superbet. W okienku, obok możliwości wpłaty, podaj kwotę jaką chcesz zdeponować, a następnie kliknij „wpłata”.

Następnie pojawi się okienko, z którego należy wybrać opcję „Przelew błyskawiczny” i potwierdzić klikając w „Depozyt”.

Ambasadorem marki Superbet w Polsce został piłkarz Jerzy Dudek, były bramkarz Liverpoolu i były członek reprezentacji Polski.

Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom – podkreśla ambasador marki, Jerzy Dudek.

Super Start – Cashback do 500 zł oraz do 50 zł na start

Łącznie możesz odebrać nawet 584 PLN dodatkowych pieniędzy c(cashback 500 PLN + 50 PLN na start + nasza oferta z 34 PLN freebet) z mega korzystnymi warunkami obrotu. Sprawdź, co trzeba zrobić, by otrzymać premie na konto bonusowe.

Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem LEGBUK i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet!

 • ZRÓB PIERWSZY DEPOZYT

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 PLN.

 • GRAJ PRZEZ TYDZIEŃ BEZ RYZYKA

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 500zł!

 • OBRÓT BONUSEM? TO NIE MUSI BYĆ TRUDNE!

Jak obrócić bonusem CASHBACK DO 500 ZŁ?

Wystarczy zaledwie czterokrotny obrót oraz 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.3 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.8). Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 14 dni.

Jak obrócić bonusem DO 50 ZŁ NA START?

W tym przypadku wystarczy jednokrotny obrót i 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.3 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.8). Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) również wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 7 dni.

SuperGame w Superbet – 25 000 PLN w darmowej grze

W promocji SuperGame nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz cztery typy, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne. Na początek wybierz pseudonim, jakim będziesz się posługiwał w quizie SuperGame.

Podaj poprawne odpowiedzi i zdobądź swoją część w podziale całej puli! W każdej rundzie pula nagród to aż 25.000 zł.

Nagrody SuperGame Free-to-Play

W promocji SuperGame łączna pula nagród dla każdej rundy to aż 25.000 zł w postaci bonusów. Kwota jest podzielona w następujący sposób:

• 7500 zł – dla Uczestników, którzy podali dwie poprawne odpowiedzi;
• 7500 zł – dla Uczestników, którzy podali trzy poprawne odpowiedzi;
• 10 000 zł – dla Uczestników, którzy podali cztery poprawne odpowiedzi;

SuperSpin – codzienna szansa na bonus

Każdego dnia nowa szansa na bonus w SuperBet. Zakręć kołem i spróbuj szczęścia każdego dnia! Nagroda główna to JackPot 10.000 PLN! Super Spin obowiązuje od dnia 01.10.2020 roku aż do 31.10.2020 roku.

Uczestnictwo w SuperSpinie jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze zarejestrowani w SuperBet i uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu.

Bonus z SuperSpin przyznawany jest Graczom, którzy wykonali obrót kołem w ciągu dnia na stronie SuperBet między godziną 00:01 a 23:59. Bonus w ramach Promocji zostanie przyznany tylko raz dziennie w okresie objętym ofertą.

Wysokość Bonusu SuperSpin jest zależna od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu koła:

 • Sport Bonus” wynosi 5 PLN,
 • Super Sport Bonus” wynosi 10 PLN,
 • Mega Sport Bonus” wynosi 30 PLN,
 • Wirtualne Bonus” wynosi 5 PLN,
 • Jackpot 10.000” wynosi 10 000 PLN,
 • Brak wygranej” wynosi 0 PLN.

Bonus można wykorzystać na zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60, na zakłady multi z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30, na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.60. Bonus zostanie przekazany w formie vouchera online

SuperBonus do 100%

Chcesz więcej wygrywać i lubisz puszczać taśmy?

Stwórz kupon na którym będzie 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej o minimalnym kursie 1.20 a wygrasz więcej niż w standardowej ofercie.

Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększy Twój zysk! W ten sposób możesz otrzymać nawet 100% dodatkowej kasy!

Zasada jest prosta, im dłuższa będzie Twoja „taśma”, tym więcej możesz otrzymać. W tej ofercie rozmiar ma niebagatelne znaczenie!

Sprawdź tabelę bonusową:

5 zdarzeń+ 7%
6 zdarzeń+ 10%
7 zdarzeń+ 15%
8 zdarzeń+ 20%
9 zdarzeń+ 25%
10 zdarzeń+ 30%
11 zdarzeń+ 35%
12 zdarzeń+ 40%
13 zdarzeń+ 45%
14 zdarzeń+ 50%
15 zdarzeń+ 55%
16 zdarzeń+ 60%
17 zdarzeń+ 65%
18 zdarzeń+ 70%
19 zdarzeń+ 75%
20 zdarzeń+ 80%
21 zdarzeń+ 85%
22 zdarzeń+ 90%
23 zdarzeń+ 95%
24+ zdarzeń+ 100%

Jak działa SUPER BONUS?

 • Kupon musi zawierać minimum 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej.
 • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.20 (np. po dodaniu meczu z kursem 1.19 SUPER BONUS nie będzie naliczony).
 • Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększa Twoją wygraną od 7% do nawet 100% (patrz tabela).
 • Zdarzenia z oferty Super Mecz nie są uwzględniane do SUPER BONUSu.

  Przykład: Jeżeli obstawisz na kuponie 11 meczów, w tym jeden Super Mecz, otrzymasz SUPER BONUS odpowiadający 10 zdarzeniom, a więc 30%.
 • Jeżeli jakiekolwiek ze zdarzeń zostanie zwrócone, a więc otrzyma kurs 1.00, SUPER BONUS zostanie przeliczony biorąc pod uwagę tylko pozostałe mecze.

  Przykład: Jeżeli wytypujesz wyniki 11 meczów, a dwa z nich zostaną zwrócone, to Super Bonus zostanie zmniejszony z 35% na 25%.

Oferta Super Bonus dotyczy zarówno zakładów online, jak i zawartych w Punktach Superbet.

Poniedziałkowy SuperBonus

Rozpoczynamy tydzień promocji w Superbet! Od teraz, w każdy poniedziałek, będąc aktywnym graczem serwisu Superbet, możesz liczyć na bonus w wysokości 50 PLN!

W jaki sposób go otrzymać?

 • Dokonaj wpłaty 50 PLN
 • Postaw zakład pojedynczy z minimalnym kursem 1.60
  lub
  Postaw zakład AKO z minimum 2 zdarzeniami na kuponie, gdzie każde z nich ma kurs przynajmniej 1.60
 • Stawka kuponu to 50 PLN

Weź pod uwagę fakt, że objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony do końca trwania promocji, czyli do poniedziałku do godziny 23:59.

Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.

We wtorek bierzesz ile chcesz

Obstawiaj we wtorki kupony akumulowane i zyskaj od 15% do 30% w bonusie, aż do 200 PLN. Im więcej zakładów obstawisz, tym większą masz szansę na zdobycie maksymalnej kwoty bonusu!

Jak to działa? To proste:

 • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 50 – 199 PLN, otrzymasz 15% bonusu
 • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 200 – 299 PLN, otrzymasz 20% bonusu
 • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 300 – 499 PLN, otrzymasz 25% bonusu
 • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną powyżej 500 PLN , otrzymasz 30% bonusu, aż do 200 PLN

Jakie kupony biorą udział w promocji?

 • Akumulowane z minimalnym kursem kuponu 2.50
 • Pojedyncze zdarzenie na kuponie musi posiadać kurs przynajmniej 1.60

Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.

W środy i czwartki bezpieczne zakłady NBA

Rozpocznij sezon NBA z Superbet! Dzięki środowej i czwartkowej akcji promocyjnej, do zgarnięcia są aż dwa bonusy o wartości 22 PLN każdy! Co ważne, wymagają one tylko jednokrotnego obrotu! Aby je otrzymać postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Środa
 • Dokonaj wpłaty minimum 25 PLN
 • Postaw zakład przedmeczowy, za dokładnie 25 PLN, na czwartkowe mecze NBA
 • Odbierz bonus 22 PLN jeśli Twój kupon będzie przegrany
Czwartek
 • Dokonaj wpłaty minimum 25 PLN
 • Postaw zakład przedmeczowy, za dokładnie 25 PLN, na piątkowe mecze NBA
 • Odbierz bonus 22 PLN jeśli Twój kupon będzie przegrany

Pamiętaj, że kupon musi być postawiony z konta depozytowego za dokładnie 25 PLN i musi zawierać co najmniej dwa mecze z minimalnym kursem 1.60 dla każdej z selekcji.

Bonus zostanie przelany na konto Gracza najpóźniej w poniedziałek, po zakończeniu promocji.

Weekendowy cashback 10%

Każdy piątek miesiąca, to znak, że w Superbet możesz spodziewać się weekendowego cashbacku, w którym do zgarnięcia jest aż 150 PLN!

W jaki sposób go otrzymać?

 • Obstawiaj kupony AKO w czasie trwania weekendu
 • Kurs kwalifikującego się do promocji kuponu musi wynosić przynajmniej 2.50 (1.60 dla każdego zdarzenia)
 • Jeśli łączna kwota przegranych kuponów, spełniających warunki promocji, będzie wyższa niż 100 PLN, kwalifikujesz się do otrzymania 10% cashbacku.

Zauważ, że promocyjne kupony muszą zostać złożone z konta depozytowego, a bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.

Pamiętaj, że wygrane kupony, spełniające kryteria promocji, zmniejszają kwotę Twoich przegranych!

Bonus za Ekstraklasę. Po każdej kolejce

Lubisz typować Ekstraklasę? Mamy dla Ciebie specjalną promocję, która będzie trwała przez cały najbliższy sezon! Po każdej zakończonej kolejce Ekstraklasy możesz otrzymać bonus w wysokości 50 złotych!

Jak otrzymać bonus?

1. Postaw zakład single na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy (kurs min. 1.40) lub zakład akumulowany z min. 2 wydarzeniami (jedno z nich musi być zakładem na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy) i min. kursem 1.40 dla każdego wydarzenia.

2. Gdy zawrzesz takie zakłady na łączną wartość 300 zł, otrzymasz bonus w 50 zł po zakończeniu tejże kolejki.

Taki bonus możesz otrzymać po każdej ekstraklasowej kolejce!

SUPER MECZ – Najlepsze kursy na rynku z niską marża

SUPER MECZ to wybrane przedmeczowe zakłady bukmacherskie z kursami bardziej kuszącymi niż w standardowej ofercie.

Każdego dnia dobieramy zestaw spotkań z różnych dyscyplin sportu, które będziesz mógł obstawić po najwyższych kursach na polskim rynku.

Dodatkowo zakłady oznaczone jako SUPER MECZ można kombinować na kuponach ze sobą i z ofertą standardową.

Takie połączenie zapewni Ci dodatkowe emocje i jeszcze więcej pieniędzy, gdy Twoje typy okażą się trafne.

W ofercie SUPER MECZ znajdziesz:

 • zakłady przedmeczowe (1, X, 2, 1X, X2, 12) z różnych dyscyplin sportu
 • najlepsze kursy na rynku na wybrane wydarzenia
 • możliwość grania promowanych wydarzeń na kuponach SOLO, AKO i systemowych
 • możliwość łączenia na jednym kuponie kilku zdarzeń z oferty SUPER MECZ

W SUPERBET wiemy jak “podkręcać” kursy, by Twoja przyjemność z gry była równie wielka, jak z oglądania boiskowych wyczynów światowych wirtuozów futbolu.

SUPER LIVE – Zakłady na żywo z podwyższonymi kursami

Lubisz obstawiać mecze “na żywo”? Zwiększ swoje emocje i… wygrane poprzez wybór kursów w ramach oferty SUPER LIVE!

Mecze to sportowe święta, które zasługują na celebrowanie ich poprzez jak najwyższe kursy.

Niezależnie od tego, czy kibicujesz na stadionie, oglądasz mecze ze znajomymi w pubie, czy obserwujesz boiskowe wydarzenia poprzez streamingi video w aplikacji Superbet – wybierz najlepsze kursy “na żywo”!

Oferta SUPER LIVE dotyczy:

 • wyłącznie zakładów na żywo
 • kilku wybranych, najważniejszych wydarzeń dnia
 • zróżnicowanych typów zakładów (nie tylko 1, X, 2!)

Celebruj mecze na żywo z ulepszonymi kursami w SUPER LIVE!

Stacjonarne punkty przyjmowania zakładów Superbet

Każdy z Punktów Superbet to nowoczesne i przyjemne wnętrza, które pozwalają skupić się na tym, co najważniejsze – czyli stworzeniu idealnego zakładu. Na miejscu możesz zawierać zakłady z oferty Live, Prematch oraz sportów wirtualnych, a najistotniejsze i najciekawsze wydarzenia sportowe są tu pokazywane na żywo.data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Adresy Punktów

 • Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 6 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Chorzów, ul. Wolności 42 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Czechowice-Dziedzice, pl. Wolności 4 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Dąbrowa Górnicza , ul. 3 maja 2 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Dąbrowa Górnicza, ul. Bema 8 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Dąbrowa Górnicza, ul. Karola adamieckiego 11a/2 – godziny: 10:00 – 22:00
 • Gdańsk, ul. Klonowa 1/6 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gdańsk, ul. Subislawa 27c/15 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gdańsk, ul. Żwirki i wigury 4/5 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gdynia, ul. Świętojańska 73/u1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gliwice, ul. Zwycięstwa 9/2 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 15 f – godziny: 16:00 – 22:00
 • Jaworzno, ul. Grunwaldzka 204 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Katowice, ul. Kossutha 2 – godziny: 11:00 – 21:00
 • Katowice, pl. Pod lipami 9 – godziny: 12:00 – 22:00
 • Katowice, ul. Stawowa 5/1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Knurów, ul. Lotników 6 – godziny: 12:00 – 21:00
 • Kraków, bieńczycki plac targowy 21 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, ul. Bohaterów września 1c/2u – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, ul. Długa 86/u2 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, os. Hutnicze 2 – godziny: 11:00 – 21:00
 • Kraków, ul. Starowiślna 77 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, ul. Stefana grota roweckiego 7g – godziny: 09:00 – 22:00
 • Kraków, ul. Zwierzyniecka 21 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Łódź, ul. Ceglana 19/9 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Łódź, ul. Limanowskiego 170 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Mysłowice, ul. Krakowska 2/c – godziny: 09:00 – 22:00
 • Oława, ul. Bolesława chrobrego 33b – godziny: 12:00 – 22:00
 • Opole, ul. Sosnkowskiego 4b/7 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Ostrowiec Świętokrzyski, ul. 11 listopada 26b – godziny: 09:00 – 22:00
 • Ostrowiec Świętokrzyski, al. Jana pawła ii 81 a i b – godziny: 14:00 – 22:00
 • Ostrów Wielkopolski, ul. Kolejowa 24a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Oświęcim, ul. Józefa nojego 5 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Oświęcim, pl. Pokoju 9 – godziny: 10:00 – 22:00
 • Oświęcim, rynek główny 21 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Piekary Śląskie, ul. Oświęcimska 98 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Poznań, ul. 27 grudnia 21 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Poznań, ul. Bolesława krzywoustego 11 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Poznań, ul. Garbary 35/3a/4 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Poznań, ul. Głogowska 78/1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Pruszków, ul. Wojska polskiego 16 a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Radom, ul. Osiedlowa 2f – godziny: 09:00 – 22:00
 • Ruda Śląska, ul. Emila szramka 5 – godziny: 14:00 – 21:00
 • Ruda Śląska, ul. Solidarności 22 lok 10 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Rybnik, ul. Powstańców śląskich 8 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Skierniewice, ul. Senatorska 6 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Sosnowiec, ul. Targowa 13 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Starachowice, ul. Kopalniana 6f – godziny: 14:00 – 22:00
 • Tarnobrzeg, al. Niepodległości 2a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Terespol, ul. Czerwonego krzyża 2l – godziny: 09:00 – 21:00
 • Toruń, ul. Jamontta 10a-10d paw. 3 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Tychy, al. Jana pawła ii 5 paw. 7- godziny: 09:00 – 22:00
 • Tychy, ul. Żwakowska 15 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Bazyliańska 20 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Chełmska 50/78 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Grójecka 28/30 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Komisji edukacji narodowej 51/u09 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Malborska 3/8, godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Powstańców śląskich 106 paw.14 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Puławska 73/75 lok.1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Racławicka 131/u3 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Warszawa, ul. Skarbka z gór 51 lok.3 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Włocławek, ul. Chocimska 1 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, bulwar ikara 11/16a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Jedności narodowej 96/1a – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Piłsudskiego 46 1b – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Ruska 58/59 – godziny: –
 • Wrocław, ul. Strzegomska 208 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Tęczowa 22/6 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Wrocław, ul. Traugutta 104 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Zabrze, ul. 3 maja 47 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Zabrze, ul. Wolności 254 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Zielona góra, ul. Wyszyńskiego 40a/17 – godziny: 09:00 – 22:00
 • Żywiec, ul. Handlowa 3 – godziny: 09:00 – 22:00

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Podmiotem oferującym udział w grach hazardowych jest Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000,00PLN. Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. urządza zakłady wzajemne przez sieć Internet, o których mowa w art. 2 ust. 2 ustawy o grach hazardowych, na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów Inwestycji i Rozwoju, termin ważności zezwolenia: do dnia 24.10.2025 r. Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

KONTAKT:

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. 73. Pułku Piechoty 7A
40-496 Katowice
tel: +48 32 732 56 50
e-mail: biuro-pl@superbet.eu

Superbet z nowym logo

Superbet swoimi działaniami potwierdza, że chce dołączyć do liderów polskiego i europejskiego rynku zakładów sportowych. Działania z ambasadorami marki takimi jak Jerzy Dudek i Jan Błachowicz, nowe projekty sponsoringowe w polskiej piłce nożnej (GKS Tychy, Polonia Bytom), kampania telewizyjna, rozwój własnych formatów wideo na potrzeby działań w social mediach i nieustanny rozwój produktu, to tylko najważniejsze projekty rozpoczęte lub kontynuowane w pierwszym kwartale tego roku. Nadać tym działaniom mocniejszego wydźwięku teraz i w przyszłości ma przeprowadzany rebranding. Superbet odchodzi od archaicznego stylu na rzecz przystępnych, sugestywnych i przyjaznych form, które odzwierciedla nowy logotyp jako element całej, spójnej identyfikacji z typografią na każdą okazję.

– Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się operatorów zakładów bukmacherskich w Europie i teraz mamy wizerunek, który to odzwierciedla. We wszystkim co robimy, staramy się być lepsi niż oczekiwano. Tak samo było przy pracy nad tym projektem, gdzie spotkały się pomysły zdolnych ludzi świata zakładów, wizerunku i projektowania, aby znaleźć idealną kombinację. Chcemy aby ludzie czuli się Super, gdy spędzają czas z nami. Przekazujemy wiele małych radości za każdym razem gdy oferujemy najwyższy kurs, czy najlepsze emocje podczas interakcji użytkowników w rozwiązaniach społecznościowych. – komentuje John Harmander, Chief Marketing Officer Superbet.

Kluczowe role w procesie lokalnego rebrandingu marki odgrywają Adam Lamentowicz, który jest Country Managerem w Polsce oraz Katarzyna Gawlik – Marketing Manager Superbet Polska. Zmiana będzie skomplikowanym procesem, który dotknie wszystkie kanały sprzedaży i komunikacji, dlatego przedstawiciele bukmachera podkreślają jej znaczenie w przyszłości i konieczność maksymalnego zaangażowania każdego swojego pracownika.

– Dopiero się rozkręcamy. Naszą misją jest ekscytowanie świata sportu i zakładów. Nawet jeśli zmiana identyfikacji wizualnej naszej marki jest udana, to jest to dopiero początek. Nadchodzi więcej. Zmianę tę widzę jako sygnał do startu w ważnym wyścigu. Strategia Superbet to ciągła inwestycja w naszego klienta – wsłuchiwanie się w jego potrzeby i sugestie. Nie ma tygodnia żebyśmy nie usprawnili naszej aplikacji lub dodali nowej funkcjonalności dla naszych klientów – mówi Adam Lamentowicz.

– Ta zmiana cieszy. Odzwierciedla nasze myślenie w codziennej pracy: „Być lepszym niż wczoraj”. To hasło wiele dla nas znaczy, zarówno w komunikacji na zewnętrz, jak i dla wewnętrznego etosu. Zaczynamy bowiem od swoich ambicji i sprawiamy, żeby miała ona odzwierciedlenie w wymiernych efektach dla naszych SuperKlientów, czy w pracy z  Jerzym Dudkiem, Janem Błachowiczem czy Sławomitem Peszko. Oni są nie tylko ambasadorami marki, ale także przykładami historii o wielkich sukcesach dla naszego zespołu. – skomentowała Katarzyna Gawlik.

Odświeżona identyfikacja wizualna ma mieć wpływ na jeszcze lepsze postrzeganie przez klientów, ale także pozostałych interesariuszy, co wydaje się niezbędne w sytuacji, gdy marka Superbet ma ambitne plany rywalizowania na wielu światowych rynkach. Udoskonalenia nieustannie dotykają także sam produkt bukmacherski Superbetu. Zmieniło się choćby sortowanie oferty na bardziej intuicyjne dla polskiego użytkownika, a już wkrótce zaprezentowane będą także szybkie wypłaty wygranych, kolejne gry z kategorii sportów wirtualnych oraz SuperBets, czyli zakłady składające się z różnych kombinacji w ramach jednego meczu.

– Widzę zmianę Superbet jako przyszłościową. Superbet ma sport w sercu i będzie to teraz jeszcze bardziej widoczne. Nowy odsłona Superbet jest silna i bezkompromisowa, a to pozwala wygrywać. A ja lubię wygrywać. – dodał Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet w Polsce.

Super drużyna SuperBet

Zespół ambasadorów zakładów bukmacherskich Superbet wzmocnili dziś kolejni po m.in. Jerzym Dudku reprezentanci. Marka nawiązała współpracę z polskim mistrzem federacji UFC, charyzmatycznym piłkarzem oraz przedstawicielką mediów sportowych. Rozszerza także współpracę z dziennikarką Izabelą Koprowiak oraz youtuberem Konradem Szymańskim. Hity transferowe mają być mocnym uderzeniem na początek prawdziwej ekspansji firmy na polskim rynku.

Superbet jest obecny jako operator zakładów online w Polsce od 2020 roku, a debiut w Internecie poprzedził rozwojem sieci punktów naziemnych. Ambasadorem marki od momentu wejścia na nasz rynek jest Jerzy Dudek. Dla Superbetu nadszedł jednak czas wzmocnień i działań ofensywnych. Bukmacher od zawsze stawia na innowacje technologiczne i produktowe, którymi teraz chce zainteresować szersze grono graczy w myśl hasła “Jesteś Super. Postaw na Superbet!”.

Jan Błachowicz to obecnie jeden z najpopularniejszych i najlepszych polskich sportowców, który dzięki ciężkiej pracy i determinacji zdobył najwyższe laury MMA, czyli tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji UFC.

“Dołączam do SuperTeamu! To dla mnie kolejny w ostatnim czasie sukces. Cieszę się na rozpoczęcie współpracy z bukmacherem Superbet. Tak jak ja startuje z pozycji pretendenta, aby wkrótce dołączyć do liderów. Znam tę drogę i mam nadzieję, że pomogę ją przejść mojemu nowemu Sponsorowi.” – mówi Błachowicz.

Sławomir Peszko zawsze wyróżniał się na boisku szybkością i nieustępliwością, a poza nim jest dobrym duchem zespołu, który dba o tak ważną w sportach drużynowych atmosferę.  O dobre wrażenia z gry na platformie Superbetu jest natomiast wyjątkowo łatwo dzięki SuperSpin, czyli codziennej dawce nagród – niespodzianek dla graczy, także SuperGame – gdzie za darmo można grać co tydzień w prosty sposób  
o okazałe pule nagród.

“Superbet przekonał mnie do siebie wizją i realnym traktowaniem zakładów bukmacherskich jako dobrej zabawy.  Ja zawsze starałem się czerpać radość z gry w piłkę. Tak jest do tej pory i uważam, że podobnych emocji ma dostarczać ludziom rozrywka u bukmachera. Gdy gracie, to grajcie dla pozytywnych wrażeń.” – komentuje Peszko.

Izabela Koprowiak i Konrad Szymański, z którymi bukmacher rozszerza dotychczasową współpracę, oraz Jolanta Zasępa jako ambasadorzy wywodzący się z mediów i social mediów, wiedzą jak zapewnić zasięg swoich treści w różnych grupach docelowych, nie tylko tych najmocniej zainteresowanych sportem. Celem Superbetu jest, aby równie popularna wśród sympatyków zakładów stała się funkcjonalność SuperSocial, czyli wbudowana w aplikację własna społeczność typerska, dająca możliwość dzielenia się zagraniami, wrażeniami i sukcesami z innymi członkami biało-czerwonej drużyny bukmachera.

Duet Koprowiak i Zasępa poprowadzi wspólnie jedną z serii na kanale YouTube Superbet, gdzie pojawi się nowy, różnorodny kontent produkowany właśnie przez Zasępę.

Nawiązanie współpracy z tak szerokim gronem popularnych influencerów i rozwój kanału YouTube to oczywiście dopiero początek starań bukmachera o względy wśród fanów sportu:

“Cieszy nas, że do Jerzego Dudka dołączają kolejne znane kibicom postacie. Praca naszego zespołu nad wizerunkiem i popularyzacją marki Superbet w Polsce dopiero się rozpoczyna. W ostatnich miesiącach 2020 roku wprowadziliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań produktowych – SuperSocial, SuperSpin i SuperGame, z czego pierwsza to umożliwienie tworzenia własnych społeczności i grup w ramach aplikacji Superbet, a dwie kolejne to gry „Free to Play” dające naszym Klientom rozrywkę bez ryzyka. Kolejne innowacje są w trakcie prac i pokażemy w roku 2021 wiele nowości. Dzięki tym rozwiązaniom każdy kto stawia na pozytywne emocje
i rozrywkę, może zagrać w naszej drużynie i na naszej aplikacji inaczej, prościej, lepiej. Także skorzystać z bogatego wyboru streamowanych transmisji sportowych i oferty SuperMecz – czyli najważniejszych wydarzeń dnia z kursami o marży 0%
.” –  zdradza Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

Superbet to operator zakładów bukmacherskich wywodzący się z Rumunii i będący tamtejszym liderem rynku. Mniejszościowym udziałowcem jest amerykański fundusz inwestycyjny Blackstone. Marka jest dostępna dla polskich graczy od 2017 roku jako podmiot posiadający zezwolenia Ministerstwa Finansów i od tego czasu rozwija sieć punktów stacjonarnych. W 2020 roku firma uruchomiła możliwość przyjmowania zakładów online na stronie superbet.pl, od początku stawiając na produktowe i technologiczne innowacje, dające emocje z gry jako rozrywki. Głównymi ambasadorami marki w Polsce są Jerzy Dudek, Jan Błachowicz oraz Sławomir Peszko. Superbet jest także sponsorem Ruchu Chorzów oraz koszykarskiej Wisły Kraków.

Superbet sponsorem głównym piłkarskiego GKS Tychy

Zakłady bukmacherskie Superbet zostały sponsorem głównym piłkarskiego GKS Tychy. Walczący o awans do Ekstraklasy zespół zagra z logotypem firmy na koszulkach już w niedzielnym meczu z Zagłębiem, o czym poinformowano podczas czwartkowej konferencji prasowej na Stadionie Miejskim Tychy.

Podpisujemy umowę dzięki której wspierać będziemy pretendenta do grona najlepszych. My także jesteśmy takim pretendentem. Zainwestowaliśmy w kampanię telewizyjną i w kanale cyfrowym, działania z influencerami, social media marketing i systematycznie ulepszamy produkt, który zyskuje coraz większą sympatię użytkowników. Teraz rozszerzamy także nasze portfolio sponsoringowe. Jesteśmy na pięknym stadionie, klub jest dobrze zorganizowany, a drużyna ma potencjał. Liczymy na udaną współpracę“. – powiedział Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

Pozyskanie kluczowego sponsora na kilka miesięcy przed finiszem rozgrywek, to także silny bodziec dla klubu w walce o awans.

Współpraca z Superbetem to nie tylko zastrzyk finansowy i działania na polu marketingowym. Mamy nadzieję, że także kolejny element który wpłynie na morale drużyny i wszystkich ludzi w klubie. Mamy znakomitą passę sportową, a teraz także sukces organizacyjny. To dobre warunki, aby mierzyć wysoko. Rozmowy z przedstawicielami nowego sponsora przebiegły bardzo sprawnie. Myślę że obie strony wykazały się determinacją i profesjonalizmem. To dobry prognostyk.” – podsumował Leszek Bartnicki, Prezes Klubu Piłkarskiego GKS Tychy SA.

Zakłady bukmacherskie Superbet sponsorem Polonii Bytom

Zakłady bukmacherskie Superbet zostały Sponsorem Polonii Bytom, otrzymując miano oficjalnego bukmachera bytomskiego Klubu. 

Założony w 2009 roku Superbet to dynamicznie rozwijająca się marka, posiadająca lokale stacjonarne na terenie całego kraju. Ambasadorami firmy są m.in. Jerzy Dudek, Jan Błachowicz czy Sławomir Peszko.

Umowa o współpracy podpisana została do końca 2021 roku z możliwością dalszego przedłużenia oraz jej rozbudowy a logotyp Sponsora obecny będzie na rękawach koszulek meczowych bytomskiego Klubu w rundzie wiosennej. Ponadto wizerunek Sponsora widoczny będzie przy murawie boiska, w działaniach meczowych social media, wspólnych akcjach przygotowanych dla kibiców czy transmisjach domowych spotkań bytomian.

Dziś niewątpliwie można o nas mówić jako o sponsorze śląskiego sportu. Polonia Bytom jest trzecim klubem piłkarskim w aglomeracji śląskiej z którym nawiązujemy współpracę. Nie zapominajmy że także wspierany przez nas Jan Błachowicz pochodzi z Cieszyna. Taka strategia to nie tylko przejaw lokalnego patriotyzmu wyrażonego w społecznej odpowiedzialności biznesu jaką po części jest sponsoring. Wierzymy także w potencjał Śląska, gdzie mamy do czynienia z dużym zainteresowaniem sportem, w tym także zakładami, a jednocześnie wciąż czuć głód sukcesów – powiedział Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

W ramach współpracy do stałej interakcji powróci klubowa maskotka Olimpiok, która dołączy do społeczności SuperSocial w aplikacji mobilnej Superbet. Dzięki niej można dzielić się swoimi typami i komentować przewidywania innych. Superbet stawia na innowacje i podejście do zakładów sportowych jako rozrywki za co otrzymał statuetki „Nagród Bukmacherskich” dla Debiutu Roku, Nagrodę Użytkowników oraz za Innowację Roku. Ta ostatnia związana jest głównie z funkacjonalnością „SuperSocial” w  aplikacji mobilnej.

Nasza współpraca to wsparcie dla Polonii i pole do prowadzenia wspólnych działań marketingowych. Filozofia odbudowy Klubu zakłada przemyślaną strategię, polegającą na gruntowaniu mocnych fundamentów Polonii Bytom i cieszę się, że kolejni partnerzy biznesowi dostrzegają zalety takiego podejścia. Z biegiem czasu, chcemy rozwijać i powiększać grono biznesowe wokół bytomskiego Klubu – przyznał tuż po podpisaniu umowy Sławomir Kamiński, Prezes Bytomskiego Sportu Polonii Bytom Sp. z o.o.

Superbet sponsorem koszykarskiej Wisły Kraków

Superbet został sponsorem męskiej sekcji koszykarskiej Wisły Kraków. Logo legalnego bukmachera trafiło na tył koszulek meczowych pierwszoligowej ekipy spod Wawelu. Umowa sponsorska będzie obowiązywała co najmniej do końca bieżącego sezonu.

– Wspieranie sportowych marek z wieloma sukcesami na koncie, a także wspaniałą historią, wpisuje się w naszą strategię sponsoringową. Wierzymy, że nasza współpraca pomoże „Białej Gwieździe” odzyskać należne jej miejsce na koszykarskiej mapie Polski – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Superbet to globalny bukmacher, wywodzący się z Rumunii, gdzie jest absolutnym liderem rynku. Działalność w Polsce rozpoczął od końca 2017 roku od budowy sieci punktów naziemnych. Pod koniec 2019 r. uzyskał licencję na organizowanie zakładów online, a na początku 2020 r. udostępnił klientom platformę Superbet.pl oraz aplikację mobilną.

– Superbet to przede wszystkim technologia, dzięki której możemy oferować usługi najwyższej jakości. Superbet to także marka, która chce trafiać do lokalnych społeczności, wspierając bliskie ich sercu kluby – dodaje Lamentowicz, argumentując wybór krakowskiego klubu jako partnera biznesowego.

Współpraca między Superbet a koszykarską Wisłą potrwa przynajmniej do końca bieżącego sezonu. Logotyp bukmachera pojawił się na tyle strojów meczowych męskiej sekcji koszykarskiej, a współpraca będzie widoczna także na materiałach klubowych i w profilach społecznościowych klubu.

– To super radość, iż grono sponsorów dołączających do TS Wisła Kraków powiększa się. Dziękujemy władzom firmy Superbet za zaufanie i wiarę w nasz projekt. Wielkie podziękowania kieruję do Prezesa Kassyka, który połączył nasze kontakty. Wierzę, że obie strony umowy, po pierwszym roku współpracy będą bardzo zadowolone i dziś jest to początek wieloletniej współpracy – powiedział Rafał Wisłocki, Prezes TS Wisła Kraków.

– To super radość, iż grono sponsorów dołączających do TS Wisła Kraków powiększa się. Dziękujemy władzom firmy Superbet za zaufanie i wiarę w nasz projekt. Wielkie podziękowania kieruje do Prezesa Kassyka, który połączył nasze kontakty. Wierze, że obie strony umowy, po pierwszym roku współpracy będą bardzo zadowolone i dziś jest to początek wieloletniej współpracy – powiedział Rafał Wisłocki, Prezes TS Wisła Kraków.

Zadowolenia z nawiązania współpracy z firmą Superbet nie kryje także Artur Lewandowski, właściciel firmy Chemart – sponsora tytularnego wiślackiego zespołu koszykarzy i Menager drużyny.

– Intensywne rozmowy zaowocowały decyzją o sponsorowaniu przez firmę bukmacherską Superbet drużyny Wawelskich Smoków. Superbet, to globalna marka, znana w Europie i prężnie rozwijająca się w Polsce. Dzięki temu posunięciu stajemy coraz mocniej na ziemi, zyskujemy na stabilności i możemy patrzeć w przyszłość z coraz większym optymizmem. Dziękuję i cieszę się, że jesteście z nami. Wierzę, że już wkrótce z satysfakcją będziemy przyglądać się jak zawodnicy z logo naszych firm na koszulkach będą sięgać po najwyższe laury.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024