Silesion.PL

serwis informacyjny

30 września Totalizator udostępnił na stronie Gry Lotto znaną i popularną loterię Keno. Dotychczas grający w Keno mieli możliwość zawierania zakładów jedynie w punktach sprzedaży wyposażone w terminale Totalizatora Sportowego. Losowanie Keno odbywa się co 4 minuty w których można wygrać nawet 2 000 000 zł. Zakład z pojedynczą stawką kosztuje tylko 2 zł.

W zakładzie możesz wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70. Losowanych jest 20 z 70 liczb. Od tego, ile liczb wybierzesz, zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Codziennie odbywa się 261 losowań Keno.

Jak grać w Keno przez Internet?

Zarejestruj się na stronie gry.lotto.pl, aby utworzyć konto gracza i brać udział w grze bez wychodzenia z domu. Tak jak w punktach sprzedaży, typujesz od 1 do 10 liczb w zakładzie. Możesz wybrać własne liczby lub grać na chybił trafił.

Gdzie mogę zagrać w Keno?

W Keno zagrasz w jednym z punktów sprzedaży oznaczonych logo LOTTO, przez Internet na stronie gry.lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej LOTTO.

Jak grać w Keno w punktach sprzedaży?

Typujesz od 1 do 10 liczb w zakładzie za pomocą blankietu lub na chybił trafił. Możesz zwiększyć stawkę, by wygrać więcej. Określasz także liczbę losowań, w których chcesz wziąć udział.

Kiedy mogę zagrać?

W naziemnych punktach sprzedaży zagrasz codziennie w godzinach działania systemu sprzedaży, czyli od 6.30 do 23.54. Przez Internet możesz grać przez całą dobę z wyjątkiem krótkich przerw technicznych i serwisowych.

W jakich godzinach odbywają się losowania?

Losowania Keno odbywają się co 4 minuty, codziennie, w godzinach 6:34 – 23:54. Każdego dnia odbywa się aż 261 losowań Keno.

Ile można wygrać w Keno?

Najwyższa wygrana w Keno przy pojedynczej stawce to 200 000 zł, jednak zwiększając stawkę możesz wygrać nawet 2 000 000 zł.

Ile kosztuje Keno?

Pojedynczy zakład Keno kosztuje 2,00 zł. Opłata za zakład składa się ze stawki za zakład w wysokości 1,60 zł oraz dopłaty w wysokości 25% stawki – 0,40 zł. Dopłata w całości przeznaczana jest na fundusze celowe przeznaczone m.in. na wspieranie sportu, kultury oraz ochrony zdrowia.

Czy mogę zagrać na więcej niż jedno losowanie?

W Keno możesz zagrać na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 lub nawet 50 kolejnych.

Jakie są szanse na wygraną w Keno?

Szansa na wygraną w Keno zależy od tego, ile liczb wybierasz. Średnio, szansa na jakąkolwiek wygraną wynosi 1 : 4,36, natomiast szansa na główną wygraną za trafienie 10 z 10 liczb – 1: 2 147 181.

Skąd mam wiedzieć, które losowanie gram?

Na każdym kuponie Keno znajduje się informacja o godzinie i dacie zawarcia zakładu oraz o numerach losowań, na które zakład został zawarty. Te same informacje znajdziesz na podsumowaniu zawarcia zakładu i w historii gier na Twoim koncie gracza, jeśli grasz przez internet.

Jak wygląda losowanie Keno?

Losowanie Keno odbywa się elektronicznie. Losowanych jest 20 liczb z puli 70. Zgodnie z Regulaminem Komisji Kontroli Gier i Zakładów, każdego dnia po zakończeniu sprzedaży Keno, komputery losujące wyniki podlegają ścisłej kontroli. Komisja sprawdza zabezpieczenia na urządzeniu generującym wylosowane liczb, a następnie podpisuje dokument potwierdzający brak nieprawidłowości i nienaruszalność plomb.

Czy w Keno są kumulacje?

W Keno nie ma kumulacji. Wygrane mają stałą wysokość określoną w tabeli i zależą od tego, ile liczb typujesz, ile liczb trafiasz i z jaką grasz stawką.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024