Silesion.PL

serwis informacyjny

Od dziś loterie Ekstra Pensja i Kaskada dostępne online!

Dwie wyczekiwane gry, Ekstra Pensja i Kaskada, dołączyły do gier LOTTO dostępnych online. Dzisiejszy dzień przejdzie do historii. Po raz pierwszy gramy w Ekstra Pensję i Kaskadę przez serwis internetowy lotto pl oraz aplikację mobilną LOTTO. Spróbuj, może to Ty będziesz miał szczęście nowicjusza.

10 zł do odbioru na start! Za tą dychą kryją się wygrane!

Od dziś online zagrasz w Ekstra Pensję i Kaskadę oraz w dostępne już wcześniej: Lotto, Eurojackpot, Mini Lotto, Multi Multi i Keno. Łatwo zyskasz dostęp do gier LOTTO bez wychodzenia z domu. Zarejestruj się już dziś z kodem WYGRYWAMYRAZEM i zgarnij 10 zł na zabawę. Graj w LOTTO gdzie chcesz i kiedy chcesz. U nas to legalne. A gdy wygrasz, damy Ci znać.

Ekstra Pensja wpływa na życie

Wyobraź sobie, że co miesiąc na Twoje konto trafia druga, dodatkowa pensja. Pierwsza wypłata od szefa. I druga od LOTTO. Ekstra? No jasne że ekstra! Codziennie masz szansę na taką wygraną w grze Ekstra Pensja. Najlepsze jest to, że wygrana: 5 000 zł lub ich wielokrotność, trafia na konto szczęśliwców co miesiąc aż przez 20 lat. Zagrać można o dodatkowe 100 000 zł od ręki w Ekstra Premii. Zawieranie zakładów przez internet jest wygodne i proste. Dostępne są różne opcje gry: na własne liczby lub na chybił trafił. Szczęśliwe kupony możesz dodać do ulubionych i mieć do nich szybki dostęp, możesz grać także ostatnimi kuponami. Dostępna jest także gra na wiele losowań oraz subskrypcja, dzięki którym pozostaniesz w grze na dłużej.

Kaskada pozytywnych zdarzeń

W Kaskadzie szczęście uśmiecha się do graczy aż dwa razy dziennie, 14 razy tygodniowo, średnio 60 razy miesięcznie i aż 730 razy rocznie! Losowania odbywają się codziennie o 14.00 i 21.40. Wejście do tej gry otwiera prawdziwą kaskadę pozytywnych zdarzeń! W każdym losowaniu główna wygrana to 250 000 zł. Kaskada to loteria pieniężna, zatem nie typujesz własnych liczb, ale otrzymujesz los z puli losów na dane losowanie. Na losie znajdziesz dwa zestawy po 12 liczb ze zbioru od 1 do 24. Grając przez internet, aktywuj opcję subskrypcji, dzięki której na każde kolejne losowanie los będzie kupowany automatycznie do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego losowania!

Teraz możesz grać w Ekstra Pensję i Kaskadę bez wychodzenia z domu, o każdej porze i z dowolnego miejsca w Polsce. Z dychą na start dla nowo zarejestrowanych graczy online. Trzymamy kciuki!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author