Silesion.PL

serwis informacyjny

Od czwartku remont nawierzchni jezdni na ulicy Damrota w Katowiach

MZUiM Katowice logo napis

MZUiM Katowice

W czwartek, 12 października 2023 roku, rozpocznie się remont nawierzchni jezdni na ulicy Damrota w Katowicach. Roboty związane są z dostosowaniem do wdrażanego obecnie Inteligentnego Systemu Transportowego i prowadzone będą na ul. Damrota – na odcinku od ul. Warszawskiej do rejonu ul. Myśliwskiej.

Realizacja tego zadania wiąże się jednak z koniecznością wprowadzenia czasowych zmian w ruchu drogowym. Prace będą prowadzone z zachowaniem ruchu jednokierunkowego od ul. Warszawskiej. Ruch od skrzyżowania ulic Damrota – Krasińskiego – Wojewódzka będzie kierowany na ul. Graniczną i Francuską.

Modernizacja jest również częścią projektu Inteligentnego Systemu Transportowego (ITS) Katowic. Nowoczesne rozwiązania w zakresie sterowania ruchem drogowym zostaną wprowadzone, aby usprawnić przepływ pojazdów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023