Silesion.PL

serwis informacyjny

Obstawiaj Premier League i odbierz Freebet w Fuksiarz PL

Obstawiaj Premier League i odbierz Freebet w Fuksiarz PL

Obstawiaj Premier League i odbierz Freebet w Fuksiarz PL

Premier League jest uznawana przez wielu sympatyków piłki nożnej za najlepszą ligę na świecie. Ogromną popularnością cieszy się także wśród graczy zakładów bukmacherskich. W ofercie legalnego bukmachera Fuksiarz znajdują się zakłady na każde spotkanie w danej kolejce. Na pojedynczy mecz bukmacher ten oferuje ponad 200 różnych zdarzeń.

Weekend z Premier League

Obstawiaj Premier League i odbierz Freebet 25 PLN
Postaw w Fuksiarz zakład na ligę angielską (od  dnia 17.09.21 roku od godziny 00:00 do dnia 19.09.21 roku do godziny 23:59) i zgarnij freebet w wysokości 25 PLN.

Zasady promocji
Chcesz wziąć udział w promocji?

  1. Zawrzyj zakład przedmeczowy lub live za min. 100 PLN.
  1. Postawiony przez Ciebie zakład musi być typu AKO z min. 2 zdarzeniami
  2. Zagrany kupon powinien zawierać wyłącznie zakłady 1X2 na spotkania z oferty na Premier League.

Jeśli kupon spełniający warunki oferty okaże się przegrany, otrzymasz 25 PLN freebetu. Oferta obejmuje pierwszy kupon, który spełni wymienione warunki.  

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami. Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).