Silesion.PL

serwis informacyjny

Obrońca Śląska Wrocław Daniel Gretarsson powołany do reprezentacji Islandii

Obronca Slaska Wroclaw Daniel Gretarsson powolany do reprezentacji Islandii

Obronca Slaska Wroclaw Daniel Gretarsson powolany do reprezentacji Islandii

Środkowy obrońca Śląska Wrocław, Daniel Leo Gretarsson, otrzymał powołanie na zbliżające się zgrupowanie reprezentacji Islandii.

Reprezentacja Islandii nie wybiera się na mistrzostwa świata, ale mimo to ma dość pracowity listopad. Po przegranym sparingu z Arabią Saudyjską 0:1 „Strakarnik Okkar” przygotowują się do turnieju Baltic Cup. Wśród wyselekcjonowanych zawodników przez trenera Arnara Vidarssona znalazł się obrońca WKS-u – Daniel Leo Gretarsson. 27-latek ma na koncie 11 występów w narodowych barwach, a w tym sezonie jest podstawowym zawodnikiem w talii trenera Djurdjevicia.

Islandia 16 listopada o godzinie 16 zmierzy się w półfinale z Litwą i jeśli zwycięży, to w finale będzie czekać Estonia lub Łotwa. Przegrani zagrają w mecz o trzecie miejsce – oba te spotkania odbędą się 19 listopada.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024