Silesion.PL

serwis informacyjny

NSoft udostęoni swoje produkty Fortunie Rumunia

NSoft, dostawca oprogramowania do gier premium, udostępnił swoje najbardziej lukratywne produkty nowemu klientowi z Rumunii. NSoft za Lucky Six , zakłady na żywo MTS  i Greyhound Wyścigi zostały wydane w sprzedaży detalicznej na platformie Seven  dla Fortuna , jednego z największych operatorów zakładów Europy Środkowej.

Advanced Jackpot System , system premium firmy NSoft do zarządzania jackpotami podczas operacji klienta, został wydany jako dodatek do gier wirtualnych. Jeśli masz wiele gier NSoft w trakcie swojej operacji i chcesz wynagrodzić swoich graczy wspólnym jackpotem, AJS umożliwia to dzięki potężnym i elastycznym opcjom konfiguracji.

Fortuna to marka o ugruntowanej pozycji na rynku, godna zaufania wśród klientów i istniejąca od ponad 20 lat. Obecnie działa na rynku słowackim, polskim, rumuńskim i chorwackim. Kluczową cechą firmy są profesjonalni i doświadczeni bukmacherzy z doskonałą znajomością lokalnych rynków. Jednocześnie Fortuna daje klientom pewność, że ich wygrane zostaną im szybko wypłacone.

Współpraca ta stanowi kolejny ważny kamień milowy w przejęciu rynku przez NSoft. W nadchodzącym okresie NSoft będzie kontynuować prace nad włączeniem wszystkich żądań klientów w zasięgu jednego kliknięcia i zapewnieniem możliwie najbardziej realistycznego doświadczenia użytkownika.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024