Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy zwiastun „Spider-Man: No Way Home”.

Spider Man No Way Home

Spider Man No Way Home

Fani spekulują o tym, które gwiazdy „Spider-Mana” powrócą. Czy Maguire i Andrew Garfield, którzy wcielili się w rolę Petera Parkera pojawą się w tym nowym filmie? A może będzie to Willem Dafoe, który grał Normana Osborna / Zielonego Goblina w trzecim filmie z Maguire? Tymczasem Marvel zaprezentował nowy zwiastun filmu “Spider-Man: No Way Home”.

Kirsten Dunst, której rola MJ w serialu Maguire pomogła jej osiągnąć sławę, powiedziała Variety w zeszłym tygodniu, że „nigdy nie odmówi”, by ponownie wcielić się w swoją rolę.

W ramach przygotowań do wtorkowej premiery zwiastuna zestaw oficjalnych hashtagów na Twitterze sprawił, że pogłoska stała się głośna. Wśród hashtagów, którym teraz towarzyszą premierze trailera Spider-Mana, są #SpiderMan #PeterParker #DocOck #Electro #GreenGoblin #Multiverse #Spidey #NoWayHome

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author