Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe rozwiązanie w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

system

system

Metoda ustawień systemowych w organizacjach zdobywa coraz większe uznanie na świecie. Z powodzeniem z tej metody korzystają takie międzynarodowe przedsiębiorstwa jak IBM czy BMW. Dostęp do dodatkowych informacji, większa kreatywność w działaniu, inne spojrzenie na organizację… to tylko część z tego, co można osiągnąć dzięki tej metodzie. Czym ona jest?

Metoda ta obejmuje proces mapowania zespołu lub całej organizacji w celu ujawnienia informacji nt. występujących problemów systemowych. Jeden element wpływa na pozostałe i tak tworzy się system. Korzystając z tych informacji można pomóc klientowi w przywróceniu harmonii i równowagi w systemie. Cały proces trwa stosunkowo krótko a rozwiązanie przychodzi bardzo szybko, gdyż często kilka kroków dzieli od diagnozy do rozwiązania. Co ważne – nie ma potrzeby ujawniania szczegółowych informacji o organizacji, dzięki czemu zagwarantowana jest poufność. Łatwiej podejmuje się ważne dla organizacji decyzje, ponieważ są one widoczne.

Metodę zastosujesz między innymi przy negocjacji kluczowych kontraktów, kryzysie wewnątrz organizacji czy też rekrutacji Dyrektora Generalnego. Czołową postacią w świecie metody ustawień systemowych jest Cecilio Fernandez Regojo – doświadczony menedżer, doradca wielu CEO na całym świecie, prowadzący szkolenia od ponad 15 lat na wszystkich kontynentach. Liderem szkoleń z tej metody jest Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości, gdzie kolejne szkolenie z ustawień systemowych w organizacji rusza już 15.09.2021r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author