Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe koszulki meczowe Legii Warszawa

Nowy sezon. Nowy rozdział. Nowa koszulka meczowa Legii Warszawa na sezon 2020/2021. Liczy się tylko to, co przed tobą.

Nowe koszulki meczowe Legii Warszawa to połączenie nowoczesnego stylu i przywiązania do tradycji. Przód zdobi wzór moro, nawiązujący do wojskowych korzeni klubu. Został wykonany z technologicznej siateczki z zastosowaniem najnowszych rozwiązań. Tak jak w poprzednich sezonach, nowe koszulki Legii kontynuują tradycję “eLki” w kółeczku. Na wysokości karku znajduje się symbol programu lojalnościowego Legiony, inspirowany oznaczeniem stopnia Marszałka.

Produkt wykonano z poliestru pochodzącego z recyklingu. Koszulka posiada okrągły dekolt wykończony ściągaczem i został wyposażony w technologię AEROREADY, by jeszcze lepiej pochłaniać wilgoć. Standardowy krój i wzór miejskiego moro sprawdzą się nie tylko na trybunach, ale również jako element codziennej garderoby. Nowe stroje będą obowiązywać jako pierwszy komplet meczowy.

Cechy produktu:

  • Design nawiązujący do wojskowych korzeni Legii
  • Haftowana “eLka” w kółeczku
  • Na wysokości karku nowy symbol programu lojalnościowego Legiony
  • Trykot, 100% poliester pochodzący z recyklingu
  • Okrągły dekolt i mankiety wykończone ściągaczami
  • Pochłaniająca wilgoć, technologia AEROREADY

Nowe koszulki meczowe można kupić w Legia FanStore – zarówno w sklepie stacjonarnym przy ulicy Łazienkowskiej 3, jak i w sklepie online. Cena wynosi 279,99 złotych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024