Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowa aplikacja mobilna Milenium zakłady bukmacherskie

Najnowsza edycja aplikacji mobilnej Milenium sprawia, że zakłady bukmacherskie są jeszcze prostsze, bardziej intuicyjne i łatwiej dostępne niż kiedykolwiek. Nowa wersja wykorzystuje m.in. takie funkcje jak: FaceID, TouchID, powiadomienia PUSH, skanowanie kuponów i wyświetlanie wyników!

Aplikacja umożliwia zawieranie zakładów niezależnie od miejsca i pory – wystarczy dostęp do swojego smartfona i Internetu. Aplikacja jest dostępna na urządzania mobilne zarówno z systemem Android, jak i systemem iOS.

W aplikacji mobilnej Milenium znajdziesz:

  • pełną ofertę zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo,
  • szybki dostęp do swojego konta gracza wraz z aktualnymi środkami na koncie,
  • zakłady mobilne zawierane na wszystkie zdarzenia z oferty,
  • wyniki meczów na żywo,
  • podgląd aktualnych kuponów,
  • powiadomienia o najciekawszych zdarzeniach, promocjach i Twoich zakładach.

Jak zainstalować aplikację mobilną Milenium w wersji na Androida?

1. Włącz opcję instalowania aplikacji z innych źródeł niż Google Play. Wybierz:
USTAWIENIA -> ZABEZPIECZENIA -> NIEZNANE ŹRÓDŁA
W zależności od wersji systemu Android, nazwy opcji mogą się nieznacznie różnić. Czasami konieczne jest rozwinięcie zakładki „Więcej”, aby uzyskać dostęp do odpowiednich opcji.
UWAGA! Uruchomienie tej opcji pozwoli Ci instalować aplikacje z innych źródeł niż sklep Google Play. Pamiętaj, że instalowanie aplikacji z niepewnych źródeł może być niebezpieczne. Milenium Zakłady Bukmacherskie gwarantuje, że nasza aplikacja pobrana z naszej strony internetowej jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia.
2. Pobierz aplikację, korzystając z linku powyżej. Jeśli zrobisz to za pośrednictwem komputera, plik należy przenieść na telefon lub kartę pamięci podpinaną do telefonu, na którym zainstalowana ma być aplikacja.
3. Zainstaluj aplikację. Jeżeli pobierasz ją bezpośrednio z przeglądarki telefonu, rozwiń górną belkę powiadomień i wybierz pobrany plik. Dzięki temu instalacja rozpocznie się automatycznie.
Jeżeli pobrałeś aplikację na komputer, a następnie przeniosłeś ją na telefon, musisz poprzez przeglądarkę plików w systemie Android wybrać przesłany plik. Aplikacja zainstaluje się automatycznie po jej wybraniu.
4. Gotowe. Teraz możesz w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna Milenium Zakłady Bukmacherskie.
5. Jeżeli posiadasz starą wersję aplikacji android, aby uaktualnić ją do nowej wersji, należy odinstalować aplikację, następnie zainstalować nową wersję zgodnie z instrukcją powyżej. Nowa wersja aplikacji posiada już automatyczną aktualizację wersji.

Ostrzeżenie: W celu zalogowania się i skorzystania z aplikacji należy posiadać konto na www.milenium.pl. Do jej prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest połączenie internetowe. Aplikacja mobilna Milenium działa wyłącznie na terytorium Polski i przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest legalnym polskim bukmacherem. Bukmacher Milenium wspiera polski sport – sponsorujemy polskie drużyny piłkarskie i żużlowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author