Silesion.PL

serwis informacyjny

NIKE Partnerem Technicznym Ruchu Chorzów

NIKE Partnerem Technicznym Ruchu Chorzow

NIKE Partnerem Technicznym Ruchu Chorzow

Przez najbliższe 3 lata piłkarze „Niebieskich” będą występować w strojach marki NIKE! To efekt umowy zawartej z firmą NO10, która została Oficjalnym Sponsorem Technicznym Ruchu Chorzów.

„Niebiescy” zadebiutują w nowym strojach NIKE już w sobotę, w wyjazdowym meczu ze Stalą. W spotkaniu w Rzeszowie, a także w domowej potyczce z Radunią, na przodzie koszulki umieszczony będzie logotyp marki NO10, który docelowo będzie eksponowany z boku „meczówki”. Sprzedaż nowych trykotów rozpocznie się już w piątek w oficjalnych punktach naszego Klubu – Strefie Kibiców na Cichej, sklepie „eRka” przy Jagiellońskiej 3 oraz w sklepie internetowym.

Ruch Chorzów to wielki Klub z ponad stuletnią tradycją, świetnymi, wiernymi kibicami i ludźmi w pełni zaangażowanymi w organizację powrotu na piłkarskie salony. Zrobimy wszystko, aby nasza współpraca przyczyniła się do rozwoju Klubu, stąd też do końca obecnego sezonu i najbliższe trzy lata będziemy zaopatrywać Ruch w sprzęt marki premium, jaką jest firma Nike. NO10, Prezes Seweryn Siemianowski i cały zarząd zmierza w kierunku dynamicznego rozwoju i jasno określonego planu, dlatego tym bardziej cieszą nas takie relacje biznesowe. Gramy razem! – mówi Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.

Nasz Klub się zmienia i po 10 latach przyszła również pora na zmiany w zakresie ubioru naszych zawodników. Rozpoczynamy współpracę z firmą NO10, uznaną na piłkarskim rynku, dystrybutorem marki NIKE. Co ważne, wynegocjowaliśmy umowę bardzo korzystną dla Klubu. Miała ona wejść w życie dopiero 1 lipca, ale udało nam się porozumieć i tym samym przygotowaliśmy miłą niespodziankę na urodziny Ruchu. Pozyskanie nowego Sponsora Technicznego będzie pewną odmianą dla Kibiców, którzy chętnie sięgają po sprzęt, w jakim grają „Niebiescy”. Do sprzedaży trafiać będą zupełnie nowe modele i wzory, a także odzież lifestylowa. Ruch Chorzów oznacza dzisiaj solidność, rzetelność oraz słowność i tego samego zawsze oczekujemy od naszych partnerów. Już początki naszych relacji potwierdzają, że firma NO10 spełnia te kryteria. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach ta współpraca będzie owocna dla wszystkich stron – mówi prezes Ruchu Seweryn Siemianowski.

W ramach umowy NO10 kompleksowo wyposaży pierwszy zespół „Niebieskich” w odzież, nie tylko meczową, ale także treningową i wyjściową. Do końca 2023 r. na markę NIKE wymieniony zostanie także cały sprzęt w drużynach Centrum Szkolenia Ruchu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024