Silesion.PL

serwis informacyjny

Nie żyje Dawid “DEV” Błach, znany youtuber i gracz w FIFA

Dawid "Dev" Błach (fot. Instagram/dev1tv)

Smutna wiadomość obiegła w nocy z piątku na sobotę polski internet. Zmarł popularny polski youtuber – Dawid “DEV” Błach, znany przede wszystkim ze swojej działalności związanej z piłkarską sceną EA Sports FC 24 oraz grą FIFA. Tę informację potwierdzili współpracujący z nim YouTuberzy, co wstrząsnęło polską społecznością esportową.

Dawid “DEV” Błach miał zaledwie 31 lat i jeszcze niedawno świętował swoje urodziny. Jego nagle odejście stanowi ogromną stratę dla całej polskiej sceny esportu. Błach był znany i ceniony przez swoich fanów za działalność na platformie YouTube, gdzie jego kanał śledziło ponad 500 tysięcy użytkowników. Przez lata związany był ze społecznością gier piłkarskich FIFA i ich kontynuacją, grą EA FC 2024.

Pierwszą smutną wieść o śmierci “Deva” przekazał Olaf “Flash” Kubat, który podzielił się swoimi refleksjami na Instagramie. “To jest niesamowite, że my sobie planujemy, co będzie za rok, za pięć lat, piętnaście i tak bierzemy to po prostu w ciemno, a nikt z nas tak naprawdę nie wie, co będzie jutro” – mówił Kubat. Przed śmiercią Błacha, pod jednym z jego postów, napisał: “spoczywaj w pokoju przyjacielu”.

Informację o odejściu Dawida “Deva” Błacha potwierdzili również jego koledzy z Ekipy Fantasy, którzy wydali specjalne oświadczenie na mediach społecznościowych. W swoim komunikacie podkreślili, jak ogromną stratą jest jego śmierć dla nich wszystkich oraz dla jego rodziny, w szczególności dla żony i dwuletniego synka “Deva”.

Nieoficjalnie, wiadomość o śmierci Błacha zaczęła krążyć w polskim internecie, gdy pod jego ostatnim postem na Instagramie pojawił się smutny komentarz “Spoczywaj w pokoju przyjacielu”. Dodatkowo, na profilu Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Branice, gdzie mieszkał Błach, pojawiła się informacja o zdarzeniu podczas amatorskiego meczu piłkarskiego, w którym młody człowiek stracił życie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024