Silesion.PL

serwis informacyjny

Netflix ogłosił partnerstwo z Nickelodeon (Viacom)

Aby upewnić się, że Disney + nie odbierze swojej dziecięcej oglądalności, Netflix podpisał wieloletnią umowę z Nickelodeon, w której firmy będą współpracować przy nowych filmach animowanych i serialach z postaciami ze świata Nickelodeon (np. Spongebob).

Nickelodeon stworzył dziesiątki postaci, które uwielbiają dzieci, a my z niecierpliwością czekamy na możliwość opowiedzenia całkowicie nowych historii, które na nowo rozbudzą wyobraźnie. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z Brianem Robbinsem, Ramseyem Naito i zespołem kreatywnym Nickelodeona, gdy szukamy nowych głosów i odważnych historii dla naszej globalnej publiczności w Netfliksie – czytamy w oświadczeniu wiceprezes Nicka ds. oryginalnej animacji, Melissy Cobb

Tymczasem sequele na dużym ekranie nie radziły sobie ostatnio tak dobrze w kinach – na przykład Terminator : Dark Fate , Shaft , Men in Black: International – więc Paramount podąża inną ścieżką z nadchodzącym sequelem Cop Beverly Hills : studio ma licencję prawa do nakręcenia filmu do Netflix.

Eddie Murphy powróci, by zagrać Alexa Foleya, policjanta z Detroit w kolejnej odsłonie Gliniarza z Beverly Hills. Film z 1984 roku, który zapoczątkował serię filmów, był najlepiej zarabiającym filmem tego roku, zdobył nominacje do Oscara i Złotego Globu oraz umocnił Murphy jako międzynarodową gwiazdę filmową.

Nowy film wzmacnia także obecność Murphy’ego w serwisie Netflix, gdzie jego obecny projekt, biografia „ My Name Is Dolemite” , zyskał świetne recenzje za rolę reżysera-aktora-piosenkarza-komika Rudy Raya Moore’a i gdzie powraca komedię w specjalnym wydaniu na rok 2020

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023