Silesion.PL

serwis informacyjny

Nawet 65 tys. zł mniej za nowe mieszkanie w Tychach, a ile w Katowicach?

Murapol Debowe Tarasy w Katowicach

Murapol Debowe Tarasy w Katowicach

125 mieszkań z pakietami bonusów w 5 miastach aglomeracji górnośląsko-zagłębiowskiej oferuje Grupa Murapol w swojej najnowszej, wiosennej promocji. Wybierając lokal objęty akcją klient może otrzymać w cenie lokalu rabat, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Z oferty można skorzystać do końca miesiąca.

Jak co miesiąc, także w kwietniu Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów promocyjną pulę mieszkań w województwie śląskim, która pozwala oszczędzić na zakupie mieszkania nawet 65 tys. zł. Oferta limitowana obejmuje po 25 mieszkań w inwestycjach dewelopera realizowanych w Gliwicach, Katowicach, Sosnowcu, Tychach i Siewierzu.

Murapol Osiedle Parkowe – wieloetapowy projekt, który powstaje przy ul. Kozielskiej w Gliwicach. Docelowo w inwestycji powstanie aż 7 budynków (część z nich jest już oddana do użytku), a planowo ma tam zamieszkać ok. 2 tys. gliwiczan. Otoczenie Parków Starokozielskiego i Szwajcaria oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że nowi mieszkańcy chętnie wybierają właśnie tę część Gliwic.

Murapol Dębowe Tarasy – inwestycja powstała przy ul. J. Baildona w Katowicach składa się z trzech nowoczesnych budynków. W ostatnim z nich deweloper oferuje ostatnie gotowe do odbioru mieszkania, każdy z balkonem lub tarasem. Co ważne, osiedle znajduje się w sąsiedztwie Parku Śląskiego i jednocześnie blisko centrum miasta.

Murapol - Dębowe Tarasy w Katowicach
Murapol – Dębowe Tarasy w Katowicach

Murapol Apartamenty na Wzgórzu – inwestycja położona w najwyższym punkcie Sosnowca, przy ul. Klimontowskiej. W tym wieloetapowym projekcie, składającym się docelowo z 5 budynków zamieszka blisko 2 tys. lokatorów. Obecnie w realizacji znajdują się 2 budynki. Osiedle zostanie wyposażone w pakiet eco, zawierający m.in. stację ładowania samochodów elektrycznych czy energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych.

Murapol Osiedle Fit – to 350 mieszkań, zaprojektowanych w 4 budynkach przy al. Bielskiej w Tychach. W ofercie znajduje się szeroka gama dostępnych metraży – od 27 mkw. do 72 mkw. i układów od kawalerek po mieszkania 4- pokojowe. Na terenie inwestycji powstanie stacja ładowania samochodów elektrycznych, dla fanów jednośladów przewidziano stojaki rowerowe, a integracji mieszkańców dodatkowo będzie sprzyjać siłownia na dachu jednego z budynków osiedla.

Murapol Osiedle Fit w Tychach
Murapol Osiedle Fit w Tychach

Murapol Siewierz Jeziorna – w Siewierzu Jeziornej powstaje tworzone od podstaw zrównoważone miasteczko. W ramach tego projektu deweloper realizuje inwestycję, w której do dyspozycji klientów oddał 9 budynków z 317 mieszkaniami. Kolejne są w fazie budowy. Projekt Miasteczka Siewierz Jeziorna został przemyślany z dbałością o każdy szczegół, jest odpowiedzią na potrzebę sąsiedzkich interakcji i przyjaznych mieszkańcom projektów architektoniczno-urbanistycznych. Sąsiedztwo Zalewu Przeczycko-Siewierskiego będzie z pewnością motywowało do spacerów i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

W standardzie każdego oferowanego mieszkania znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący wnętrza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także alergenami, pyłkami i kurzem. Z kolei zamontowany w budynkach home management system pozwala lokatorom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu. Murapol Appartme umożliwia zdalne – za pomocą aplikacji mobilnej – oraz manualne – przy wykorzystaniu tzw. funkcji hotelowej, zarządzanie mediami. To z kolei przekłada się na oszczędności, np. w zużyciu wody sięgające nawet 30% w skali roku.

– Co miesiąc staramy się stawiać do dyspozycji klientów pulę mieszkań w promocji. Cykliczne kampanie spotykają się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy chętnie korzystają z akcji bonusowych. Staramy się aby pula promocyjna była zróżnicowana pod względem układów i metraży mieszkań, jak i samych bonusów. Na Śląsku i w Zagłębiu oferujemy aż 125 mieszkań w promocji. To duży wybór i liczymy, że każdy szukający mieszkania, znajdzie propozycję odpowiadającą jego potrzebom. – komentuje Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży.

Aby poznać pulę lokali objętych promocją w swoim mieście wystarczy wejść na stronę internetową dedykowaną kampanii i wypełnić formularz kontaktowy. Wówczas na wskazany adres e-mail deweloper prześle ofertę promocyjną wraz ze wskazaniem wysokości oszczędności. Następnie w wybranych biurze sprzedaży w Katowicach, Gliwicach, Siewierzu, Sosnowcu lub Tychach należy podpisać umowę rezerwacyjną i uiścić należną opłatę rezerwacyjną.

Śląsk i Zagłębie są dla GK Murapol wyjątkowe. To tutaj rozpoczęła się działalność Grupy, która obecnie rozpościera się na 17 miast w całej Polsce. W ręce mieszkańców oddano tutaj już ponad 130 budynków i niemal 5 500 mieszkań, a lokale można znaleźć w wielu dzielnicach Bielska-Białej, Katowic, Tychów, a także w Siewierzu, Mikołowie, Sosnowcu i Gliwicach.

____________________

Grupa Murapol to jeden z najbardziej doświadczonych i największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce pod względem liczby sprzedanych mieszkań oraz mieszkań przekazanych klientom. Od początku swojej działalności w 2001 r. Grupa Murapol zrealizowała 71 wieloetapowych inwestycji nieruchomościowych, w których powstało 340 budynków z 21,4 tys. lokali zamieszkałymi przez ok 64 tys. osób.

Wyróżnikiem Grupy jest najbardziej zdywersyfikowana wśród deweloperów mapa inwestycji. Na koniec marca 2022 GK Murapol była obecna w 16 miastach, zarówno na największych rynkach mieszkaniowych w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście czy aglomeracji śląskiej, jak również w miastach regionalnych, takich jak Bydgoszcz i Toruń.

Od I kwartału 2020 r. większościowym akcjonariuszem Murapolu jest AEREF V PL Investment S.à r.l. – spółka należąca do funduszy zarządzanych przez Ares Management Corporation, wiodącego globalnego menedżera w obszarze inwestycji alternatywnych, specjalizującego się w finansowaniu dłużnym, private equity i nieruchomościach, któremu doradza Griffin Real Estate.

W 2021 r. Grupa Murapol uruchomiła nową linię biznesową, polegającą na budowie lokali z przeznaczeniem na rzecz instytucjonalnego wynajmu, realizowaną w ramach współpracy nawiązanej ze swoim znaczącym akcjonariuszem.

Grupa Murapol posiada zintegrowany model biznesowy, zakładający koncentrację wewnątrz organizacji wszystkich kompetencji niezbędnych do realizacji projektów nieruchomościowych – od pozyskiwania gruntów, przez projektowanie architektoniczne i inżynieryjne, budżetowanie inwestycji, zakupy materiałów budowlanych i generalne wykonawstwo, po działania marketingowe i sprzedażowe.

Murapol, wdrażając strategię zrównoważonego rozwoju, włącza do swojej działalności inicjatywy związane z ochroną środowiska, kwestiami społecznymi oraz zagadnieniami ładu korporacyjnego (ESG). Grupa stara się optymalizować zużycie surowców, wykorzystuje nowe technologie i wdraża energooszczędne rozwiązania. Firma angażuje się także w różne formy działalności społecznej, charytatywnej czy sportowej, wspierając zarówno sport profesjonalny, jak i projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

Murapol został wielokrotnie doceniony za swoją działalność deweloperską, otrzymując m.in. w obszarze zielonego budownictwa nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards, Housemarket Silesia Awards w kategoriach Osiedle przyjazne rodzinie oraz Osiedle mieszkaniowe. W 2021 roku Grupa zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Spółka jest także laureatem konkursu Laur Klienta 2022, w kategorii ekologiczne strategie w biznesie

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author